OSTATNÍ

Boj s graffiti je u konce! Odstraňování, stop graffiti Praha

Jsem majitelkou dvou bytových domů v centru města. Už delší dobu jsme se potýkali s problémy jako jsou sprejeři a graffiti. Až jednoho dne došlo i na jeden z bytových domů, o které se starám. Přes noc se tu objevil větší graffiti nápis, který byl na naši světlé fasádě opravdu nevzhledný a rušil celý dojem domu. Nezbylo tedy nic jiného než to začít nějak řešit.

Nejprve jsem si říkala, že na domy nechám nainstalovat kamery, ale nakonec to bylo velmi nákladné řešení v porovnání s tím, co mi doporučil známý. Řekl mi totiž o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha odstraňování graffiti, která se právě bojem s graffiti zabývá.

Firmu jsem tedy zkontaktovala a popsala jsem jim svůj problém. Ihned mě se vším seznámili. Nejprve mi řekli, že nám graffiti odstraní, ale pokud tam nemáme antigraffitovou ochranu, tak že to půjde jen z části, že tam nejspíš nějaké šmouhy zůstanou, ale ty pak následně zatřou barvou, kterou si sami namíchají, aby byla v co nejpodobnějším odstínu barvy jakou má fasáda. Následně mi pak doporučili i antigraffitovou ochranu, což je nátěr na skoro jakékoliv povrchy, ze kterých pak lze se 100 % úspěšností graffiti odstranit. Neváhala jsem ani minutu a ihned jsem s firmou domluvila termín realizace mé poptávky, nejen z toho důvodu, že nám odstraní opravdu nevzhledné graffiti, natřou dům antigraffitovou ochranou, ale především kvůli ceně, kterou mi nabídli.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně včas. Obešli si dům, aby věděli, jak postupovat. Pustili se do odstranění graffiti. Když skončili, zůstaly ještě lehčí šmouhy a skvrny, ale to se jim nakonec povedlo perfektně zamalovat barvou, kterou si namíchali v odstínu fasády tak, že nebyl poznat rozdíl mezi starým a novým nátěrem. Jejich práce byla opravdu precizní a rychlá. Nakonec nám na dům nanesli antigraffitovou ochranu, která nám zajistí bezproblémové odstranění příštího graffiti. Opravdu jsem byla velice spokojená s jejich prací a vřele tuto firmu doporučuji.

Čištění, mytí a impregnace oken a podlah. Úklid po stavbě Praha

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace podlah po stavbě Praha realizuje kompletní po stavební úklidy a úklidy po rekonstrukcích. Při těchto úklidech je třeba odstranit prach, cementové a vápenaté závoje. Nejdříve je očištěn nábytek, skleněné plochy a následně podlaha.

Při mytí skleněných ploch se používá speciální chemie na mytí, kdy je okno umyto čistým rozmývákem, voda s nečistotou je setřena gumovou stěrkou a okno se nechá proschnout. Po těchto postupech přichází na řadu leštění 100 % suchou švýcarskou leštící textilií, která zajistí dlouhotrvající lesk.

Po umytí veškerých těchto povrchových nečistot se myje podlaha strojovou metodou. Není-li podlaha z ušlechtilého materiálu (kámen, mramor), tak je použita kyselá chemie, která odstraní veškeré cementové a vápenaté závoje a to jednoduchým způsobem. Tato chemie je velmi agresivní, proto nesmí být použita na ušlechtilé materiály, kterým by nenávratně poškodila jejich vzhled. Celá podlaha je čištěna kotoučovým strojem, jehož váha je bezmála 49 kg, a tak dokáže perfektně vynaložit sílu na znečištěnou podlahu a odstranit nečistoty ze struktury podlahy a spár.

19271163 - washing the floor and all floor cleaning

Firma A SERVIS provádí renovaci a rekonstrukci všech typů podlah, zajistí nano impregnaci, hydrofobní impregnaci, voskování, krystalizaci, hloubkové mytí, generální čištění betonových podlah, litých podlah, průmyslových podlah, epoxidových podlah, teraca, esd stěrek, vinylových podlah, PVC, linolea, marmolea, mramorové podlahy, žulové podlahy, přírodních kamenných podlah, pískovcových podlah, teracových podlah, dlažby, chemicky odolných podlah, plovoucích nebo dřevěných podlah a zámkových dlažeb.

Po kvalitním vyčištění podlahy doporučují pracovníci A SERVISU, aby si ji zákazník nechal zavoskovat. Tento vosk podlahu ochrání před hlubším znečištěním, poškrábáním a jiným znehodnocením. Výhoda vosku také je ta, že se podlaha lépe udržuje, je bezpečná a protiskluzová. Životnost vosku je 1 rok a po tuto dobu máte zaručenou ochranu vaší podlahy. Po roce vám technici vosk odstraní a aplikují nový, který bude v ochraně podlahy pokračovat.

 

 

Související příspěvky

Jakými způsoby lze položit podlahu

redakce

Stylové regály jako cesta k variabilnímu bydlení

redakce

Sofareinigung, Polstermöbelreinigung,, Teppichbodenreinigung, Teppichreinigung Wien

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.