OSTATNÍ

Bazén je přežitek, pořiďte si SPA!

Plánujete si letos na zahradě postavit alespoň malý bazén a užívat si dosytnosti vodních radovánek? Vsaďte raději na SPA – venkovní masážní bazény, které lze využívat celoročně!

Dovnitř nebo na zahradu?

Nabídka značky TEiKO obsahuje masážní bazénky SPA pro dvě, tři nebo pět osob, které lze umístit jak v interiéru, tak v exteriéru. Výhodou SPA masážního systému je jeho kompaktnost, proto jej lze umístit jak ven tak do domu, aniž bychom museli nějak zvlášť náročně a složitě připravovat terén či interiér.

POZOR: Důležité je pečlivě si spočítat v bytě či domě statiku podlahy, protože hmotnost bazénku napuštěného vodou je od cca 900 do 1600 kg, dalším parametrem pro umístění v prostoru je rozměr vany. Nejmenší SPA značky TEiKO se jmenuje Madlen, je pro dvě osoby a má rozměry 210 x 168 x 79 cm, právě díky těmto rozměrům je možné pronést bazén zárubněmi o nejmenší šířce 80 cm.

Celoroční provoz

Ať je léto nebo zima, SPA lze používat i v exteriérech doslova po celý rok. Asi každý si bez problémů dokáže představit uvolňující koupel pod letní hvězdnou nocí u romantických svíček, ale co takhle příjemně prohřáté bublající spa umístěné na sněhem zapadané zahradě? Odkryjete ochranný termokryt a pak už si jen a jen užíváte netradičního zážitku… (SPA značky TEiKO můžete bez problémů nechat napuštěné i přes zimu, protože sofistikovaný systém automaticky chrání vodu proti zamrznutí.)

Jak často se mění voda?

Moderní SPA zn. TEiKO jsou vybaveny čistícími systémy, které bez nejmenších obtíží zničí nejrůznější mikroorganizmy a profiltrují vodu tak, abychom ji měnili v optimálních časových rozestupech. Výměna se provádí v závislosti na frekvenci používání, obvyklá je výměna jednou za tři až šest měsíců.

SPA – základní sestava

TEiKO dodává svá SPA v sestavě:

  1. Akrylátová skořepina, která je anatomicky varována pro pohodlnou relaxaci a jejíž nosná konstrukce zabezpečuje stabilitu whirpoolu.
  2. Kabinet z dřevěného masivu, který je ošetřen antibakteriálním nátěrem, jenž odolá UV záření a odpuzuje dřevokazný hmyz.
  3. Polystyrenový termokryt s koženkovým povrchem, který chrání bazén před nečistotami.

5 x pro SPA TEiKO

  1. V nabídce je 5 různých barev akrylátových skořepin
  2. Dřevěné opláštění má provedení s neviditelnými spoji a je k dispozici ve dvou barevných provedeních
  3. V ceně základního vybavení obdržíte – skořepinu, u které si bez příplatku sami vyberete nejvhodnější barvu, dále termokryt, dřevěný kabinet /opláštění/ a balíček dezinfekčních přípravků
  4. TEiKO vám také zajistí i dopravu a odbornou montáž
  5. K masážním bazénům TEiKO lze dokoupit širokou škálu doplňků jako například schůdky, MP3, světlo, ruční trysku nebo ozonizátor

Vybírat můžete z několika typů SPA /masážních bazénů/ TEiKO – k dispozici jsou: Malden   /pro 2 osoby/ v cenách od 141.390 Kč do 358.290 Kč

Balbi              /pro 3 osoby/ v cenách od 153.970 Kč do 370.190 Kč

Altar               /pro 5 osob/ v cenách od 166.820 Kč do 394.790 Kč

Produkty jsou k dostání ve vybraných obchodních sítích a všech koupelnových studiích. Kompletní seznam prodejců na www.teiko.cz.

***

O společnosti TEiKO

TEiKO patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Jedná se o ryze českou firmou, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu, přesto lze výrobky TEiKO dnes zakoupit již v 17 evropských zemích.

Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.

WWW.TEIKO.CZ

Související příspěvky

Jak vyrábí profesionálové domovní čistírny odpadních vod?

redakce

 „Mytí a čištění Praha“ – profesionální čištění a voskování podlah

redakce

Práci ve výškách svěřte odborníkům

redakce