INSPIRACE

Velká sedací souprava a jak na ni

Sedací souprava větší velikosti poskytuje spoustu pohodlní a komfortu. Její umístění do interiéru ale nemusí být zrovna jednoduché. Projděte si designérské tipy a triky, které vám s tím pomohou.

Nezapomeňte, že velká sedací souprava zabere takříkajíc jedním tahem klidně třetinu volného místa v obýváku a bude na sebe tím pádem zaručeně přitahovat pozornost. Čím výraznější barvy nebo netradičnější design zvolíte, tím výraznější tento efekt bude. Stane se šperkem vašeho interiéru, na kterém se ale každý kaz snadno pozná. Nešetřete tedy na kvalitě použitých materiálů a profesionálním provedení.

 

Kvalita od osvědčeného prodejce

Za velké sedací soupravy nemusíte platit několik desítek tisíc. Porozhlédněte se tam, kde mají široký výběr sedacích souprav nejrůznějších designů a stylů v takovém cenovém rozpětí, jaké si můžete bez problémů dovolit. V e-shopu Nábytek Polodna pracují výhradně se špičkovými materiály a navíc nabízejí u každé sedačky široký vzorník barev i struktur čalounění. Variace základního potahu jsou zdarma, ale za příplatek můžete vybírat i potahy omyvatelné nebo třeba ekokůži.

 

Sedací souprava hodná obdivu

Jestliže o velké sedací soupravě uvažujete, vyhněte se pokušení vtěsnat ji do největšího volného rohu. Pokud vám to půdorys místnosti jen trochu dovolí, postavte sedačku tak, aby ji bylo možné obdivovat ze všech stran – doslova jako umělecké dílo v galerii. V interiérovém designu jde o horký trend a snadno mu vyhovíte postavením sedačky například před velké francouzské okno.

Pozornost věnujte také maličkostem. Efektní detail v podobě nečekaného záhybu, netradiční barevnosti nebo vyrýsovaného čalounění poženou z vašeho bytu nudu a všednost mílovými kroky.

Myslete také na to, že velké sedací soupravy obvykle slouží jako velká denní postel nebo pohodlný kout určený pro relaxaci. Nezapomeňte k nim proto přikoupit praktické polštáře a menší taburetku, na kterou si můžete odložit kávu nebo noviny. Vždyť kdo by chtěl šoupat konferenčním stolkem pokaždé, když ho přepadne sladká odpolední dřímota?

Související příspěvky

Letní trend: hra s doplňky

redakce

Pěstování kaktusů ve skleníku

redakce

Proč stůl z masivu?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.