INSPIRACE

Práce z domova bez problémů

Všichni se učíme zorientovat se v současné situaci, kdy doma trávíme více času, než jsme běžně zvyklí. Reálný den většiny rodin tak vypadá podobně. Rodiče pracují doma, děti se učí doma a veškerá zábava probíhá jak jinak, také doma. Protože se většina z nás z domova buď učí nebo z domova pracuje, navýšily se také nároky na spolehlivost domácího počítačového vybavení. Všichni jsme připojeni k jedné domácí síti a je potřeba, aby vše perfektně fungovalo a hlavně aby naše data a práce byla v bezpečí. Výpadek proudu by samozřejmě mohl znamenat katastrofu. Řešení je jednoduché. Stačí zapojit počítače a další zařízení jako routery, tiskárny nebo herní konzole k záložnímu zdroji UPS.

Ale co to vlastně UPS je? Jedná se o záložní zdroj, který váš počítač a další elektroniku pomáhá ochránit proti přepětí a výpadku proudu. Pokud proud vypadne, umožní UPS fungování na baterii, abyste měli čas uložit si důležitá data. Moderní UPS ale umí mnohem více a rozhodně stojí za zvážení.

Společnost Eaton nabízí jako skvělé řešení pro domácnosti UPS Eaton 3S.  Tento model je cenově dostupný a přitom obsahuje vše, co doma potřebujeme. Je zde až osm zásuvek pro připojení všech důležitých zařízení. Polovina z nich je napojena na zabudovanou baterii, která vám poskytuje několik minut času na případné uložení práce a bezpečné vypnutí zařízení v případě výpadku proudu. Druhá polovina zajistí přepěťovou ochranu a s ní velkou redukci stresu v případě bouřky nebo jiných případů přepětí. Do napájených zásuvek doporučujeme zapojit PC a monitor a do zásuvek s čistě přepěťovou ochranou naopak méně důležité spotřebiče, u nichž vás výpadek proudu nebude tolik trápit – například tiskárnu či stolní lampu. Model UPS Eaton 3S 850 VA dále obsahuje dvojici USB portů pro nabíjení vašich mobilů, tabletů a podobně a díky speciálním úchytům ho snadno umístíte na zeď.


Společnosti

Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytujeme udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Naše tržby v roce 2019 dosáhly 21,4 miliardy amerických dolarů. Naše výrobky dodáváme zákazníkům ve více než 175 zemích. Máme přibližně 101 000 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.eaton.com

Chcete-li být informováni o posledních novinkách, můžete nás sledovat i na Twitteru (@ETN_EMEA) nebo na LinkedIn (Eaton EMEA).

Čtenářské dotazy: Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovská 2406, 193 00 Praha 9, Česká republika. Tel: +420 267 990 411, Email: ElektrotechnikaCZ@eaton.com

Související příspěvky

Jak správně odvzdušnit topení

redakce

Historie s nádechem moderní doby

redakce

5 tipů pro úsporu vody a energií v koupelně

redakce

1 komentář

Eliška 27. 9. 2022 at 10:03

Také se vám často nechce chodit z práce domů protože vás vaše povolání tak moc naplňuje? Domnívám se, že takto to u většiny lidí v ČR bohužel není. My jsme totiž jako národ se vším neustále nespokojení, a to je dle mě špatně. Každý by si na pracovním portále měl najít to, co ho bude ve skutečnosti bavit.

Diskuze je uzavřena.