INSPIRACE

Automatické odpadkové koše

Moderní doba a technologie se neustále vyvíjí. Jedni s nadšením sledují segment telefonování a ti další hledí do temných dálek vesmírných hlubin. Na zemi však existují i další výzkumníci a objevitelé, kteří se snaží obyčejným lidem nabídnout komfortnější užívání naprosto triviálních věcí, jako je třeba koš na odpadky. Právě z těchto důvodů vám v tomto článku chceme představit automatický odpadkový koš, který vám poskytne mnohem čistější a hygieničtější užívání odpadkového koše a to za jakýchkoliv podmínek. Určitě všichni znáte všelijaké tlačítka, nášlapy, při jejichž stisknutí se koš otevře. Při vaření je velmi nehygienické se takových věcí dotýkat, proto se na trhu objevuje převratná novinka v podobě automatizace.

 

Automatický bezdotykový odpadkový koš

Bezdotykový koš ocení všichni, co hledí na maximální čistotu a to nejen při vaření, ale i při normálním užívání kuchyňského prostoru. Také se do něj zamilují rodiče s malými dětmi, které ještě nedosáhnou na kohoutek, aby si očistily ruce.

Děti jsou asi nejrizikovější skupinou vůbec. Své nenechavé prstíky mohou pak strčit do úst a nakazit se celou řadou nebezpečných chorob. Bezdotykový odpadkový koš je skvělou šancí, jak jim vytvořit optimální hygienické podmínky. Nakládat s odpadem může být snadné, čisté a bez jakéhokoliv doteku.

 

Jak bezdotykový odpadkový koš funguje?

Zajímá vás, jak automatický odpadkový koš vlastně funguje? Ve své podstatě jde o velice jednoduché, přesto maximálně důmyslné zařízení. Stačí přiložit ruku do vzdálenosti minimálně 20 cm nad infračervený senzor koše a ten se ihned otevře. Víko tedy reaguje na předměty ve své vzdálenosti.

Jakmile vhodíte do koše odpad a odejdete, víko se zase velmi tiše uzavře. Snížíte tak kontakt s bakteriemi a navíc bude koš i čistší, jelikož při vaření máme špinavé ruce a tím znečišťujeme i otevírání klasických košů. Koš funguje na 4 ks baterií D.

Pokud vás zajímají i další informace o automatických odpadkových košů, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.bafshop.cz/.

Související příspěvky

Jak a kde vybrat nejlepší dekorace do bytu, domu a zahrady?

redakce

Tradice uměleckého kovářství

redakce

Povlečení ovlivňuje ráz ložnice i spaní

redakce