DŮM

Nábytek na zakázku od UNIS-N – taková nabídka se neodmítá

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Současný trh interiérového nábytku je přehlcen kopiemi a originalita se pomalu vytrácí, což je obrovská škoda. Originální nábytek totiž dokáže v interiéru divy. Nebuďte šedé myši, chtějte být originální…pomůže vám v tom společnost UNIS-N.

 

Nábytek UNIS-N umí

Společnost UNIS-N se na výrobu stylového nábytku z kvalitního masivu specializuje již řadu let. V jejich nabídce naleznete široký výběr dřevěného nábytku všech druhů v různém provedení, které ale mají vždy něco společného. Tím je prvotřídní kvalita a poctivá truhlářská práce.

 

 

Buďte originální

Mimo jiné se společnost specializuje právě na výrobu nábytku na zakázku. Dokáží vám vyrobit vše, co si jen budete přát. Atypický nábytek je pro ně výzvou, nikoliv překážkou, jak to bývá u mnoha jiných firem. UNIS-N vám vyrobí atypický nábytek podle vašich představ. Stačí, když jim zašlete rozměry a nákresy a UNIS-N vám do 3 pracovních dnů zašle zpět nezávaznou cenovou nabídku. Vy ji potvrdíte a poté se už jen můžete těšit na krásný výsledek. Termín dodání pro atypické výrobky je 4 – 8 týdnů od data potvrzení objednávky.

     

Proč nábytek ze dřeva?

Odpověď je velmi jednoduchá: dřevěný nábytek má hned několik výrazných výhod a vlastností. Dřevěný nábytek skvěle vypadá a vnese tak do každého interiéru pohodu a příjemnou atmosféru. Navíc vaši domácnost příjemně provoní. Je také velmi odolný a hodí se všude!

Více informací na kontaktní údaje najdete na www.unis-n.cz.

Související příspěvky

Pořídili jsme fotovoltaiku

redakce

MEFISTO vyčistí váš gril dokonale!

redakce

Vizitka domu není jen fasáda, ale celý exteriér budovy

redakce