DŮM

Jaké druhy stínění jsou vhodné pro odlišné druhy oken?

 

Výběr stínící techniky pro dokonalé zastínění interiérů je v dnešní době velmi pestrý. Základní dělení je na 2 druhy. Stínící techniku dělíme na interiérové stínění a exteriérové stínění. Lepších výsledků v oblasti zastínění interiéru i v oblasti tepelné izolace dosahují exteriérové druhy stínění, ale ani interiérové za nimi nezaostávají. Každá kategorie je zastoupena několika typy stínění domácnosti. Nedá se ovšem říci, že by jeden typ byl nejvhodnější pro všechny druhy oken. Jak je správně rozlišovat?

 

Vybírejte tam, kde vám nabídnou kompletní sortiment

Stínící technika je velmi složitá technologie v každém odvětví, ačkoli to na první pohled nevypadá. Jedním z největších specialistů v tomto oboru na našem trhu je společnost Bohemiaflex CS, s.r.o. Tato firma se soustředí na výrobu stínící techniky té nejvyšší kvality. Jedná se o stabilní společnost s celorepublikovou působností a s tradicí, sahající do roku 1920 a stále navazuje na působení původní společnosti. Nabízí kompletní sortiment prvků v oblasti interiérového stínění i exteriérového stínění do všech druhů oken.

 

Jiná okna potřebují jiné stínění

Nejvyužívanějšími okny na trhu jsou samozřejmě klasická obdélníková nebo čtvercová okna. Do nich se mohou využít interiérové žaluzie, exteriérové žaluzie, interiérové a exteriérové screenové rolety, Screen Zip, u rodinných dpomů pak i předokenní rolovací roleta. Na úzkých a vysokých oknech naopak vypadají velmi stylově plisé, interiérové rolety nebo žaluzie. Pro větší sestavy oken vedle sebe můžete skvěle zakomponovat japonskou stěnu do interiéru. Do exteriéru spíše screenovou roletu. Střešní okna mohou využít interiérovou nebo exteriérovou roletu, nejlépe z materiálu screen nebo Soltin. To vše najdete v nabídce společnosti Bohemiaflex CS, s.r.o. a ještě mnohem více. Součástí služeb je také odborné poradenství v oblasti stínění od vyškolených profesionálů.

Více informací najdete na webu www.bohemiaflex-cs.cz.

 

Související příspěvky

Univerzální kotel ATMOS na zplynování uhlí, dřeva i pelet

redakce

Vaše parapety rozkvetou

redakce

Je lepší krbová vložka, nebo krbová kamna?

redakce