DŮM

Domácí telefony jsou často opomíjenou součástí domácích zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systémy domácností jsou v současné době velmi hojně rozebíranou oblastí. Každý majitel rodinného domu klade totiž velký důraz na dokonalou vybavenost interiéru a hodnota vnitřního vybavení domácnosti mnohdy přesáhne hranici 100 000Kč. V takovém případě se už vyplatí mít svůj majetek chráněný a zabezpečený. Nejvyužívanějšími způsoby jsou elektronické zabezpečovací systémy, kterých je hned několik variant. Často opomíjené jsou například domácí telefony.

 

Alarmy, kamerové systémy a požární zabezpečení zná každý

Snad každý majitel rodinného domu, který přemýšlí o realizaci elektronických zabezpečovacích systémů, zná moderní alarmy, kamerové systémy nebo systémy elektronického požárního zabezpečení. V této oblasti ale existují i další systémy, které jsou mnohdy opomíjené a podceňované, ale mají mezi moderními systémy své místo. Řeč je například o domácích telefonech. Právě na ně se nyní zaměříme detailněji. K čemu vlastně slouží.

 

Domácí telefony pro maximální kontrolu nad návštěvami

video-elegantPředstavte si situaci, kdy nazvoní vašeho bytu nebo rodinného domu někdo zazvoní. Co uděláte, jako první? Nejdříve se půjdete podívat z okna, kdo to vlastně zvoní. Když se rozhodnete, že návštěvu pustíte dovnitř, tak jí hodíte klíče nebo půjdete otevřít. Domácí telefony celou tuto situaci maximálně usnadňují. Umožňují totiž obsluze, v tomto případě majiteli domu, mít s návštěvou zvukový, ale také vizuální kontakt. Záleží na tom, zda se rozhodnete jen pro audiosystémy zvonků nebo pro videosystémy. Oba druhy mohou zajistit také otevření dveří pomocí elektromagnetického zámku.

 

Bohužel ne každý je má v nabídce

Pokud máte zájem o domácí telefony, určitě je správnou variantou se obrátit na firmy, které se specializují na zabezpečovací systémy. Bohužel i tady můžete narazit na určité problémy. I mnozí specialisté v tomto oboru se totiž často soustředí jen na základní druhy zabezpečení, a telefony mnohdy v nabídce nenajdete. Jestli v této oblasti hledáte opravdového specialistu s komplexním sortimentem, kde nechybí ani domácí telefony, jedním takovým je například SET – MONT, s.r.o.

Detailní nabídku této společnosti najdete přímo na www.set-mont.cz.

 

Související příspěvky

Vytápíte dřevěnými briketami? Kde a jak je koupit?

redakce

Svítidla do interiéru a exteriéru musí mít styl

redakce

ALUROL® – špičková kvalita zaručena

redakce