BYT DŮM

Trápí vás nepořádek v kuchyňských zásuvkách? Asi nemáte ten správný systém členění!

Kuchyňské zásuvky, nebo chcete-li šuplíky – jeden z nejvyužívanějších druhů kuchyňského vybavení. Zkusili jste si někdy již spočítat, kolikrát za den v průběhu vaření nebo jen při přípravě snídaní a večeří různé zásuvky otevřete a odebíráte z nich příbory, kuchyňské náčiní, koření nebo potraviny? Počet vytáhnutí zásuvek a vyjmutí náčiní nebo potravin může být až 100. A když máte v zásuvkách nepořádek, vše se prodlužuje a je zbytečně složité. Je to přesně váš případ? Jestli ano, tak zřejmě nemáte v zásuvkách ten správný systém členění.

 Blum_box1098_1Blum_org0263_1

Když má vše své místo, je vaření mnohem snazší!

Uspořádané a přehledné zásuvky mají jednu obrovskou výhodu. Celý proces vaření a přípravy pokrmů se podstatně urychlí, je snazší a příjemnější. Stačí jen vybrat ten správný systém vnitřního členění zásuvek. Jeden takový si nyní představíme. Jedná se o jeden z nejvyvinutějších systémů vnitřního členění na našem trhu z dílny společnosti Blum. Společnost Blum je v oblasti kuchyňského vybavení a praktických skříněk jedním z největších specialistů.

 Blum_box1100_2Blum_org0176_1

Systém členění ORGA-LINE

Zaměříme se především na vnitřní členění ORGA-LINE pro Tandembox. Členění se dokáže efektivně přizpůsobovat účelům použití zásuvek. Hodí se do šuplíků a výsuvů všech velikostí. Nezáleží na tom, zda potřebujete vytvořit členění pro příbory, hrnce, lahve, potraviny nebo koření. ORGA-LINE zajistí vždy přehledné a efektivní uspořádání.

 Blum_box1604_1Blum_org0175_1

Změněno za pár vteřin

Velkou výhodou členění ORGA-LINE je také jeho flexibilita. Nejenže se dokáže skvěle přizpůsobit jakýmkoliv zásuvkám a výsuvům, ale sami si můžete vytvořit originální členění, které vám bude nejvíce vyhovovat. A pokud budete potřebovat změnit velikost nebo tvar jednotlivých úložných prostor, vše se dá jednoduše a rychle změnit.

 Blum_org0164_1Blum_org0174_1

Detailní informace o tomto systému najdete přímo na www.blum.com.

Související příspěvky

Proč jdou malé byty a garsonky na dračku?

redakce

Tepelná čerpadla

redakce

Osobité kouzlo designového schodiště v interiéru

redakce