Search

Při zařizování hotelu i ubytovny nezapomeňte na podstatné detaily

Zařizování hotelu, rekreačního i ubytovacího zařízení s sebou přináší potřebu nakoupit praktický nábytek, jako jsou skříně, postele, jídelní stoly, židle a police. Pokoje se vybavují koberci, lůžkovinami, záclonami a závěsy. Koupelny zas sanitou, ručníky a hygienickými pomůckami. Nesmí se zapomenout ani důležité detaily, bez nichž se žádný hotelový pokoj či místnosti na ubytovnách neobejdou. Šatní skříně a botníky tvoří podstatnou součást vybavení. Bez řádného odkladiště na kabáty a obuv by si interiér pokojů brzy žádal novou rekonstrukci.

 

Kam s oděvy a obuví?

Zablácená obuv, mokré a zašpiněné boty si stejně jako jiné části oděvu zaslouží důkladnou očistu a své místo. Praktické botníky ve stylu regálových polic se hodí do prostor, kde se pohybuje více osob, boty se často střídají a jejich ukrývání do skříní s dvířky by mohlo být kontraproduktivní. Častým otevíráním a zavíráním dvířek by botníky mohly dojít k úhoně.

 

Praktické sedací botníky patří i do reprezentativních prostor

Skříňky na boty s dvířky se hodí do prostor, kde si nájemníci a obyvatelé nepřejí dávat svou obuv na odiv. Proto jsou v internetové prodejně dona-shop.cz k dispozici i různé typy botníků s dvířky. Ty se nejčastěji umísťují do hotelových pokojů a šaten. Specialitou jsou sedací botníky, které se vyjímají v běžných pokojích i reprezentativních prostorách. Díky více typologiím lze zvolit sedací botník s výklopnými policemi i sedací botník s dvířky. Takový botník se sedací lavicí a čalouněným polštářem nepůsobí jako skladiště obuvi, nýbrž jako důstojná součást interiérového vybavení.

 

Rozmanité dekory sedacích botníků a sedáků

Dekory, které mají sedací botníky, výtečně zapadnou do předsíně s honosným nábytkem i do místnosti zařízené v moderním stylu. Lze si vybrat sedací botník s čalouněným sedákem nebo polštářem z kvalitní koženky. Díky kvalitní dřevotřísce a materiálům sedáků si budou lebedit i uklízecí čety. Snadná údržba s pomocí navlhčené houbičky či suchého hadříku je bonusem u nabízených botníků všech typů.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *