BYT

Pohovky, které dodávají interiéru styl

 

Co by nemělo chybět v žádné bytě či domě? Samozřejmě pohodlné místo, kam usadit sebe nebo hosty, a které by zároveň dodalo interiéru styl. Každý však nemá prostor pro velkou sedací soupravu nebo shání pouze menší pohovku do pokoje pro hosty nebo studentského pokoje.

 

Každý má od pohovky jiné očekávání, co se týče jejího vzhledu, tvrdosti a rozměrů. Velikost pohovky by měla být volena například dle počtu osob, které v domácnosti bydlí. Je ideální, pokud se o večerech může celá rodina sejít v pokoji a pohodlně se usadit na pohovce.

 

Široký výběr

Vybírat můžete z různých typů, stylů, barev, materiálů nebo designového ztvárnění. Naši zákazníci si nejvíce oblíbili rozkládací pohovky, které se staly také nejprodávanější. Jejich největší předností je, že ve dne poskytují komfortní sezení a v noci místo pro příjemný spánek.

 

Projasněte pokoj barvami

Představujeme Vám pohovku MEZZO, která je nevšední svou barevností. Díky modernímu vzhledu s jasnými barvami projasníte jakýkoli pokoj. Pohovka je samozřejmě rozkládací, kdy po rozložení vzniká komfortní lůžko o velikosti 150x197cm. Už nemusíte koukat na televizi pouze ze sedu, rozložit tuto pohovku je tak jednoduché a rychlé, že to zvládne opravdu každý a to za několik vteřin a to pouze vysunutím sedáku a položením opěráku.

 

 

Pod sedákem najdete i úložný prostor, který jistě oceníte pro uložení deky a polštářku, které se budou hodit večer u televize. Kovové nohy dolaďují celkový moderní vzhled pohovky. Na výběr máte z více barevných provedeních. Vybere si opravdu každý.

 

 

Související příspěvky

Snižte náklady na topení až o 50%

redakce

Ciis nulla interdum senectus

redakce

Projekty, které v Praze nabízí ideální podmínky pro celé rodiny

redakce