BYT

Nové pražské rezidenční lokality mají co nabídnout

Pražská metropole je místem, kam míří nejen za prací mnoho jednotlivců i rodin. Pro některé je život ve velkoměstě příliš rušný a bojí se toho, že by zde neměli klid. Nové developerské projekty ale zohledňují právě tu potřebu prostoru a klidu, a tak vznikají opravdu zajímavé projekty nabízející moderní vzdušné bydlení v doposud zapomenutých lokalitách. A právě tyto dříve periferní oblasti jsou pro moderní zástavbu ideální. Kde to opravdu stojí za to?

 

Žižkov

Žižkov je díky své poloze ve svazích nad centrem města velice pěkným místem k žití. Nabízí jak veškeré potřebné občanské vybavení, tak skvělou dostupnost do centra a zároveň klidná zákoutí a přístup k cyklostezkám i parkům.

Jsou zde také obchody, kino nebo památník na Vítkově, který je ideálním místem k procházkám. Zdejší developerské projekty počítají se spoustou zeleně i dostatečným prostorům k žití.

Prodej bytů v Praze, ať už na Žižkově nebo jinde, je stále aktuální a lze vybírat z již hotových bytů nebo z projektů ve výstavbě.

 

Zličín

Budoucnost má i Praha 5, konkrétně Zličín. Je sice už trochu dál od centra, ale dosažitelný metrem a opravdu poklidný. Zdejší projekt počítá s vlastním parkem pro bytovou zástavbu, který nabídne místo k relaxaci jednotlivcům i rodinám s dětmi.

Prostorné byty s balkóny a terasami jsou samozřejmostí a výhodou je i blízkost velkého nákupního centra, Ve zdejším průmyslovém areálu postupně vznikne nová čtvrť Nový Zličín, která bude budoucností moderního a pohodlného bydlení.

 

Letňany

Letňanské zahrady. Tohle spojení už od začátku napovídá, že zde budete obklopeni přírodou. Velice žádaná lokalita je v blízkosti metra i obchodního centra a je to odtud kousíček do velkého lesoparku protkaného cyklostezkami i pěšími trasami. Jsou zde i školy, školky a další služby, které dobrá lokalita potřebuje.

Ať už hledáte prostorné byty nebo garsonky v Praze, určitě je z čeho vybírat. Mezi další žádané lokality patří i Praha 10, Stodůlky, Vinohrady a další.

Související příspěvky

Litinové radiátory a retro styl je kombinace, která funguje

redakce

Postavte si stěny moderními postupy

redakce

Vsadit na developerské projekty se vyplatí!

redakce