ZAHRADA

Ve vlastním bazénu se můžete vykoupat ještě letos

Přestože je koupací sezona už v plném proudu, máte stále čas na to, abyste si doma na zahradě nechali vytvořit vlastní bazén. Díky tomu se ještě letos v létě budete moci koupat, aniž byste museli chodit na veřejná koupaliště a k rybníkům či řekám. Jaká varianta bazénu se vyplatí nejvíce?

 

Zapuštěný bazén představuje ideální řešení

Chcete-li mít doma skutečně kvalitní zahradní bazén, pak rozhodně dejte přednost některému ze zapuštěných modelů. Oproti nadzemním variantám totiž zapuštěné bazény přinášejí mnohem větší komfort. V případě, že je doplníte o vhodné zastřešení, dají se využívat nejen během letní sezony, ale prakticky po celý rok, pakliže jsou navíc doplněné o vyhřívání.

 

Dobře zapadne do každé zahrady

Zapuštěný bazén se vyplatí také z toho důvodu, že je do něj snadný přístup. Nemusíte vylézat schůdky, pakliže se chcete svlažit. Kromě toho dobře splývá s okolním pozemkem, nepůsobí tolik rušivým dojmem jako levné nadzemní bazény.

Další předností, kterou se zahradní zapuštěné bazény mohou pochlubit, je jejich životnost. Bez problémů vydrží řadu let bez nutnosti nákladných oprav. Stačí jen pravidelný servis a běžná údržba během provozu.

Zapuštěné bazény se dnes dají pořídit v mnoha variantách, tvarech a velikostech. Záleží tak jen na vašich představách a požadavcích, případně na možnostech, jež nabízí prostor vaší zahrady. Rozličná je i cenová relace. Objednat si lze levný bazén do země za pár tisíc, ale i luxusní plastový bazén, který vám poskytne možnost plnohodnotného plavání jako ve veřejném bazénu.

 

Bazény Rentmil

Kvalitu v oblasti zapuštěných bazénů představují produkty značky Rentmil. Jsou k dostání v celé řadě modelů. Jejich výstavba je velmi rychlá, takže v klidu stihnete ještě letošní letní sezonu, pokud se pro jejich pořízení rozhodnete v těchto dnech. Více informací se dá zjistit na webových stránkách www.rentmil.cz.

Související příspěvky

Zahradní posezení by mělo mít kvalitní zastřešení

redakce

Hliníkové pergoly se vezou na svěží vlně moderních trendů

redakce

Zahradní stavby aneb jak jsme si splnili sen

redakce