BYT

Moderní bydlení v Praze nyní na dosah ruky pro každého

Untitled document

Pokud i vy toužíte po moderním bydlení téměř v centru Prahy, potom pro vás máme žhavý tip. Zkuste si prohlédnout zcela nové byty, které nabízí Rezidence Korunní. Budete překvapeni jejich moderním řešením i velmi příjemnou cenou.

Nadčasové bydlení na klidném místě

Byty Rezidence Korunní je nadčasový projekt, který realizuje renomovaná společnost Sekyra Group. Rezidence Korunní nabízí bydlení v moderním komplexu bytů – komplex má specifický čtvercový půdorys a jeho jádro tvoří zeleň, relaxační zóny i vodní plocha. Je tak ideálním místem pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry. Zkrátka pro všechny, kdo touží po klidném a moderním bydlení.

Bohatý výběr a atraktivní lokalita

V komplexu se nacházejí byty všech velikostí. Některé byty mají také prostorné terasy i balkony, které jim dodávají ještě větší luxus. Rezidence Korunní navíc leží ve velmi atraktivní lokalitě – konkrétně je to rozhraní Prahy 10 a Prahy 3 – tedy báječné Vinohrady. Díky tomuto umístění má bydlení v Rezidenci Korunní ještě jednu obrovskou výhodu – tou je skvělá dopravní dostupnost. Do centra Prahy se dostanete automobilem za pouhé čtyři minuty. Blízká je i tramvajová zastávka Orionka nebo Vinohradská vodárna a také stanice metra trasy A Flora.

Jednejte včas

Nové byty v Rezidenci Korunní se rychle plní, takže pokud uvažujete o nákupu bytu, rozhodujte se rychle. Vaše čekání by se vám totiž nemuselo vyplatit. Nové byty Praha 10 čekají jen na vás.

Kompletní informace najdete na www.korunnirezidence.cz

Související příspěvky

Zařizujeme předsíň – jak na to?

redakce

Bydlení v centru klidné lokality? Splněný sen

redakce

Sprchové dveře do niky – ideální řešení pro vaši koupelnu

redakce