BYT

Moderní bydlení v Praze nyní na dosah ruky pro každého

Untitled document

Pokud i vy toužíte po moderním bydlení téměř v centru Prahy, potom pro vás máme žhavý tip. Zkuste si prohlédnout zcela nové byty, které nabízí Rezidence Korunní. Budete překvapeni jejich moderním řešením i velmi příjemnou cenou.

Nadčasové bydlení na klidném místě

Byty Rezidence Korunní je nadčasový projekt, který realizuje renomovaná společnost Sekyra Group. Rezidence Korunní nabízí bydlení v moderním komplexu bytů – komplex má specifický čtvercový půdorys a jeho jádro tvoří zeleň, relaxační zóny i vodní plocha. Je tak ideálním místem pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry. Zkrátka pro všechny, kdo touží po klidném a moderním bydlení.

Bohatý výběr a atraktivní lokalita

V komplexu se nacházejí byty všech velikostí. Některé byty mají také prostorné terasy i balkony, které jim dodávají ještě větší luxus. Rezidence Korunní navíc leží ve velmi atraktivní lokalitě – konkrétně je to rozhraní Prahy 10 a Prahy 3 – tedy báječné Vinohrady. Díky tomuto umístění má bydlení v Rezidenci Korunní ještě jednu obrovskou výhodu – tou je skvělá dopravní dostupnost. Do centra Prahy se dostanete automobilem za pouhé čtyři minuty. Blízká je i tramvajová zastávka Orionka nebo Vinohradská vodárna a také stanice metra trasy A Flora.

Jednejte včas

Nové byty v Rezidenci Korunní se rychle plní, takže pokud uvažujete o nákupu bytu, rozhodujte se rychle. Vaše čekání by se vám totiž nemuselo vyplatit. Nové byty Praha 10 čekají jen na vás.

Kompletní informace najdete na www.korunnirezidence.cz

Související příspěvky

Plotové sloupky od KM PLAST

redakce

Michelské zahrady – jeden z nejvydařenějších projektů v Praze

redakce

Laoreet digen nissim veli

redakce