BYT

Investice do nádobí se vyplatí hned několikrát!

Patříte mezi fanoušky vaření? Chcete si vybavit kuchyň a hledáte radu, jak na to? Nevíte, jaký druh nádobí si vybrat? Pokud ano, máme pro vás hned několik zajímavých tipů.

 

Kvalita na prvním místě

Při vybavování kuchyně platí jedno velmi jednoduché pravilo. Při výběru nádobí se řiďte kvalitou, nikoliv cenou nebo v nejhorším případě barvou. Buďte zkrátka chytří a myslete na to, že nádobí budete používat každý den, chtějte proto to nejlepší.

 

Široký výběr

V současné době je na trhu široký výběr různých druhů nádobí od různých výrobců. Velký výběr kvalitního nádobí naleznete například ve specializovaném internetovém obchodě kulina.cz. Naleznete zde nádobí, které zaujme kvalitou i designem. V internetovém obchodě nabízí například jedinečné hrnce od značek WMF, Emile Henry, MAUVIEL 1830 a Staub.

Vaší pozornosti by příklad neměly ujít jedinečné hrnce značky WMF. WMF nabízí hrnce pro nejrůznější použití ve všech svých sériích. Proč na ně vsadit? Hrnce WMF jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli Cromargan® nebo z litého hliníku s nepřilnavým povrchem. Takže pokud používáte hrnec od WMF máte jistotu spokojeného vaření. Díky skvělému materiálu Vám hrnce vydrží opravdu dlouho!

 

Speciální ceny

Do rodiny kvalitních hrnců WMF patří i speciální hrnec na těstoviny, se kterým vám půjde vaření těstovin jedna báseň. Hrnec má ideální průměr 20 cm, takže se krásně vejde na každý sporák. Samozřejmě, že možné hrnec používat i na sklokeramických deskách nebo i jiných sporácích. Hrnec tvoří dvě nádoby. Těstoviny se vaří ve speciálním nástavci, takže nemusíte mít obavy z toho, že voda přeteče a vy budete muset sporák umývat. Navíc je v hrnci i vnitřní stupnice. Hrnec má ještě jednu velkou výhodu – je leštěný a tím pádem i vhodný do myčky.

K dostání je za skvělou cenu 3 240Kč.


Vaření v kvalitním nádobí je radost. Vybere si svoje nádobí na www.kulina.cz

 


Související příspěvky

Splňte dětem sny a zařiďte jim snový dětský pokojíček

redakce

Hledáte ideální bydlení v Praze 7? Začněte zde!

redakce

Truhlářství NENADÁL – spojení historie a moderních technologií

redakce