BYT

Buďte výjimeční k tomu Vás vyzývá stylová záclonová souprava GARDINIA řady LUXOR

Čistá forma, časově neomezená elegance a hodnota … Atributy, které ve zkratce popisují tuto zajímavou záclonovou soupravu.
 

Ano LUXOR je opravdu stylová záclonová pro ty, kteří chtějí být výjimeční. Záclonová souprava v netradičním hranatém profilu s plně průjezdnou drážkou i pod nosníkem, v povrchové úpravě hliník, nebo vzhledu škrábané oceli.  Právě ušlechtilé materiály a čistota zpracování zvýrazní linii Vašeho vkusu

 

Tato stylová záclonová souprava Vám umožní jednoduchým trikem – pootočením koncovky okolo její osy – získat dvě podoby. Jednoduchým způsobem změníte dekoraci okna, jednoduše změníte atmosféru místnosti.

 

A ještě něco. Pokud zařadíte dvě až tři kolejničky za sebou, pak si můžete pohodlně vytvořit japonskou stěnu. Pojezdové vozíky jsou nezbytnou součástí konceptu LUXOR a rozšiřují mnohostranné použití této záclonové soupravy.

 

Souprava je vhodná do moderních interiérů, pro kreativní dekoraci okna, nebo pro předělení místností, či různých pracovišť.

 

 

Dáte se touto výzvou zlákat? Zkuste to a uvidíte, že Vašeho rozhodnutí nebudete litovat. Souprava LUXOR je opravdu výjimečná.

 

Pokud navštívíte naše stránky www. gardinia.cz , najdete tam mnoho dalších zajímavých nápadů a inspirací.

 

Tým GARDINIA HOME DECOR CR spol.s r.o. Velichov 41, 438 01 Žatec se na Vás a na Vaše případné otázky těší.

 

Neváhejte a zavolejte 777 341 691, uvidíte, že se to vyplatí. Váš tým GARDINIA

 

 Související příspěvky

Využijte úložný prostor opravdu maximálně!

redakce

Nadčasové byty a novostavby v Praze

redakce

Litinové radiátory inspirované retro stylem stojí za pozornost!

redakce