STAVBA

Opěrné zdi z CSB – NATURBLOKu postavíte snadno

Pokud plánujete stavbu opěrné zdi, máme pro vás tip, který určitě potěší. Představujeme vám systém CSB – NATURBLOK, se kterým pro vás bude stavba opěrné zdi hračkou. Dodavatelem systému CSB – NATURBLOK je v České republice CS-BETON s.r.o.

 

S CSB – NATURBLOKem na sucho

Pokud se vrhnete na stavbu opěrné zdi pomocí systému CSB – NATURBLOK, budete velmi příjemně překvapeni. Ke stavbě pomocí tohoto systému nebudete potřebovat maltu, beton ani speciální stavební lepidlo. Opěrnou zeď si postavíte tzv. na sucho. Jak je to možné? Jednotlivé stavební kameny jsou totiž spojovány speciálním elementem do drážky. Stavba tak jde velmi rychle.

Barevné a stavební možnosti

CS-BETON s.r.o. nabízí systém CSB – NATURBLOK v pěti barevných provedeních. Záleží tak pouze na vašem vkusu a barevném ladění exteriéru. Výjimečný je i povrch jednotlivých kamenů. Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostařování nabývá betonový blok vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. Kameny systému CSB – NATURBLOK jsou také vyráběny ve dvou tloušťkách, které se dají navzájem kombinovat. Navíc lze okrasné zdi stavět svislé, mírně šikmé či výrazně odstupňované. Spoj umožňuje také vytvořit stěny rovné, zakřivené nebo do oblouku.

Před stavbou si můžete vše prohlédnout

Pokud si nejste jistí, že se bude opěrná zeď ze systému CSB – NATURBLOK hodit na vaši zahradu, nemusíte házet flintu do žita. CS-BETON s.r.o. má několik výstavních míst, kde si můžete vše bez problémů prohlédnout. Více informací, přehled výstavních míst a další naleznete na www.csbeton.cz.

Související příspěvky

Investice do nízkoenergetického domu se vyplatí!

redakce

Zajistěte si stavební dozor

redakce

Společnost Trachea přináší nejnovější trendy v oblasti bytového designu!

redakce