INSPIRACE

Kvalitní venkovní dlažba patří ke každému domku

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Když chcete mít opravdu hezký rodinný domek, nesmíte zapomínat ani na jeho okolí. Při pohledu na dům se totiž nesoustředíme pouze na stavbu, ale také na zahradu a všechny detaily okolo domu. Nekvalitní nebo nevhodně zvolená venkovní dlažba by mohla zkazit celkový dojem při pohledu na dům.

 

Jak vybrat správnou dlažbu?

Dnešní doba nabízí širokou škálu produktů, vhodných k použití na terasy a okolí domu. Materiálové možnosti jsou téměř neomezené ( dřevo, plasty, laminát a další). Nejkrásnějším a nejpřirozenějším dojmem ovšem působí kvalitní betonová dlažba. Její odolnost je dalším důvodem, proč volit tento materiál. Betonová dlažba je vysoce odolná proti mrazu i mechanickému poškození. A dlažba od společnosti Diton je navíc vyráběna dvouvrstvá a je opatřena ochranou emulzí PRIME PROTECT. Tato emulze ještě více zabraňuje poškození dlažby, zvyšuje odolnost proti vzniku výkvětů, dodává dlažbě lepší samočistící schopnosti a snižuje skluz dlažby.

 

Velká možnost výběru designů

Betonová dlažba již dávno není vyráběna pouze v podobě nevzhledných šedivých dlažebních kostek, které můžeme vídat na parkovištích u obchodních domů. Moderní vzhledy domů si žádají také moderní design betonové dlažby. To vše splňují betonové dlažby Diton. Dlažba Diton splňuje veškeré nároky na moderní vzhled a je možné si vybrat ze široké nabídky barev a povrchů. Tento materiál je také šetrný k životnímu prostředí.

Kompletní nabídku kvalitní betonové venkovní dlažby naleznete na www.diton.cz.

 

Související příspěvky

Designové vypínače? Aktuální trendy přicházejí přímo z Obzoru

redakce

3 jednoduché, ale nečekané způsoby úspory vody

redakce

Sare kamis cage

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.