Search

Jaký je recept na kvalitní čištění koberců, včetně fleků a skvrn

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na strojové čištění koberců v Brně, a také po celé ČR  již řadu let. Za tuto dobu získali celou spoustu potřebných zkušeností. Zaměstnanci úklidové firmy jsou profesionálové v každém ohledu a ručí za jejich spolehlivost.

Při úklidu používají šetrné čistící prostředky a moderní vybavení, které úklidové práce zrychluje a zaručuje jejich kvalitu. Důkazem toho jsou desítky spokojených klientů, se kterými dlouhodobě spolupracují. Metodou, kterou koberce čistí, dosahují velmi kvalitních výsledků.  Jsou schopni vyčistit koberce tak, jak se jiným úklidovým firmám nepodaří.

Pro čištění koberců používají kotoučový stroj, kterým důkladně vykartáčují celou plochu koberce. Podíl na precizním vyčištění má také velmi účinná čistící chemie. Jedná se o kvalitní chemii značky Bosch floorwash. Na závěr čištění koberců, což je zbavení koberce uvolněných nečistot, nežádoucích pachů a veškeré vlhkosti, používají vysoce výkonný třímotorový vysavač, který má úzkou kobercovou hubici.

Jejich strojové čištění koberců oživí barvy Vašeho koberce a prodlouží jeho životnost. Pro udržení koberců co nejdéle pěkné, je potřebné zajistit alespoň 1x za rok strojové čištění. Úklidová firma A SERVIS doporučuje svým zákazníkům, kteří mají koberce v provozovnách s velkou frekvencí zaměstnanců i zákazníků, nechat si zajistit realizaci strojového čištění koberců minimálně 2x do roka.

02 KOberce27

Není pro ně žádný problém zajistit strojové čištění koberců jak malých, tak velkých rozměrů. Jejich úklidová firma realizuje i denní a pravidelný úklid bytů, domů, rezidencí, vil, kanceláří a firem, úklid po malířích, úklid po rekonstrukcí.

Specializují se na strojové čištění, impregnaci a voskování dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah, přírodních, mramorových nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučí, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy.

Na podlahu dávají zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb, jako je čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. protiplísňovým nátěrem LSG. Funkce nátěru je  založena a funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Provádí také mytí, čištění, leštění oken, zajistí také výškové mytí oken – výškové prác. Dále na okna nanáší nano impregnaci tvz. nešpinavou úpravu, jde o dvousložkový chytrý nano technologický nátěr se zvýrazněnými hydrofobními vlastnostmi, které pomáhají radikálně odpuzovat špínu, atmosférické nečistoty a městské spady. Tyto nečistoty se na skleněné plochy nezachytí, nebo je snadno odfoukne vítr, nebo oprší déšť.

 
7 x komentováno u “Jaký je recept na kvalitní čištění koberců, včetně fleků a skvrn

 1. Janinka napsal:

  Velmi kvalitně vyčištěný koberec , díky A SERVIS LIPKA s.r.o.
  Vyčistili i fleky od červeného vína , jejich služby si budu i nadále objednávat a doporučovat Janinka Kladno

 2. Zdenka napsal:

  Pouze kvalitně vyčištěné koberce jsou od A SERVIS LIPKA s.r.o. využívám služby společnosti již roky a jsem velice spokojená

 3. kalousek napsal:

  Také využívám s pravidelností služby čištění koberců od společnosti A SERVIR jejich hloubkové , strojové čištění , je natolik šetrné a přesto precizní ,že jinou firmu již řadu let nehledám .

 4. Adela Sturmova napsal:

  Pravidelně dvakrát do roka si nechám vyčistit své koberce od společnosti A SERVIS tuto službu a společnost doporučuji mám jen a jen dobré zkušenosti Adela

 5. Dominika napsal:

  Mohu jen potvrdit s prací A SERVIS LIPKA s.r.o. jsem velice spokojená doporučuji všude jejich služby

  Dominika

 6. Monika Kasalová napsal:

  Mám koberec s dlouhým vláknem,nepoškodí se struktura? slyšela jsem o používání kotoučového stroje,je to šetrné čištění?

 7. Igor Konopný napsal:

  Mám podobnou zkušenost, na čištení koberců jsem si zavolal méně známou firmu, která se však pyšnila tím, že to umí nejlépe. Nakonec to bylo jedno veliké zklamání. Při bližším zkoumání bylo vidět, že nečistoty v kobercích zůstaly, nejhorší byl však pohled na ně jako celek – po zaschnutí zůstaly na kobercích fleky!!!!
  Zkontaktoval jsem pak na doporučení firmu A SERVIS LIPKA, kde byli velice ochotní a do dvou dnů mě navštívili. Čištění koberců proběhlo rychle, kvalitně, postup mi byl vysvětlen, ale především, koberce jsou jako nové. Je vidět, že firma A SERVIS LIPKA ví, co dělá a hlavně to opravdu umí! 🙂 Byl jsem velice spokojen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *