Search

Funkční nano impregnace oken!

Pro naši firmu jsem poptával úklidovou firmu na mytí oken a čištění podlah. Doporučení jsem dostal dvě úklidové firmy, které tuto práci provádí, takže jsem se zprvu zaměřil na cenu a poté na ohlasy jejich zákazníků, které jsem našel na internetu v diskuzích a recenzích obou firem.

V různých diskuzích jsem našel velké rozdíly mezi hodnocením obou firem už zpočátku. Na první firmu si zákazníci stěžovali, protože službu kterou si u nich objednali prý odbyli a naopak u druhé chválili jak práci, tak přístup zaměstnanců firmy.

Za své peníze chci vždy dobře rychle provedenou práci. Rozhodl jsem se tedy obě firmy poptat se stejnou zakázkou a jak z finančních, časových, tak i informačních důvodů jsem se rozhodl pro firmu A SERVIS LIPKA, kteří byli schopní zakázku zrealizovat v mnohem kratším termínu, než to bylo u druhé firmy.

Pracovníci z firmy přijeli v dohodnutý termín bez zpoždění a práce jim netrvala tak dlouho, jako by to bylo u druhé firmy. Navíc byli ochotní práci udělat po pracovní době, abych nemusel narušovat chod našich kanceláří, což mně plně vyhovuje a za tento vstřícný krok jsem velmi rád.

Na zaměstnancích firmy je vidět, že mají bohaté zkušenosti s touto prací a provádí ji pořádně a rychle. Protože jsem s firmou spokojený, objednal jsem si u nich i nano impregnaci oken Brno. Firmu  A SERVIS  doporučuji i dalším zájemcům o mytí oken Brno. Jsou vskutku dobří a práci provedou rychle a odborně.

Profesionální mytí, čištění, impregnace fasád, oken, markýz, žaluzií, podlah koberců Brno

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace oken, mytí i ve výškách Brno,  zajišťuje mytí, čištění a leštění oken či  jiných prosklených ploch v domácnosti, ve firmách nebo v obchod. centrech. Všechny práce vykonávají naši kmenoví, profesionální a bezúhonní zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

Hand in a yellow glove with special tool washes the soap window on the background of trees

Složitější mytí oken ve výškách nebo na těžko přístupných místech provádíme za použití  horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulických ramen a vysokozdvižných plošin. Velký objem prací ve výškách realizujeme pomocí hydraulického ramene nebo vysokozdvižné plošiny.

Touto technikou je nám umožněn lepší přístup k oknům a tím pádem i kvalitně provedené mytí oken. Horolezeckou a speleologickou techniku volíme v případě, že vzhledem okolním podmínkám nelze použít hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny.

U oken se také specializujeme nanášením hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GLP Brno. Nano impregnace oken a skla je dvoufázová na lihové bázi. Nabízíme také služby jako je pískování.

Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek. Dále čistíme hloubkově koberce strojovou metodou, provádíme průmyslové čistění podlah.

Úklidový servis poskytujeme firmám, organizacím, institucím i úřadům, a to Brně a jeho blízkém okolí po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.


TAG


6 x komentováno u “Funkční nano impregnace oken!

 1. Petr Nový napsal:

  Dobrý den,
  zajímalo by mě, zda pro Vás není problém aplikovat nano impregnaci i na podkrovní okna ? Děkuji.
  S pozdravem
  Petr Nový

 2. Aleš Pokorný napsal:

  Dobrý den,
  zajímalo by mě jak funguje ta hydrofobní impregnace oken? Děkuji za odpověď

 3. Ulrika Stará napsal:

  Umýváte zároveň s okny i parapety, kličky a rámy?

  • Hydrofobní impregnace funguje na principu lotosového efektu. Na nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu.

 4. David Hřib napsal:

  Už několikrát jsem zkoušel úklidovou firmu na mytí oken, ale ještě nikdy jsem nebyl spokojený tak, jako u této úklidové firmy. Navíc jako jediní, mi nabídli i impregnaci oken z venkovní strany, kterou mi žádná z předchozích firem nenabídla. Předtím jsem musel nechat umývat okna cca 1x za kvartál, ale nyní postačí 1x ročně hlavně díky té venkovní impregnaci oken. Okna vydrží déle čistá. Vřele doporučuji spolupráci s touto úklidovou firmou.

 5. Drahoslav Ráček napsal:

  Mnoho let se specializuje společnost na mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch. Neustále sbíráme nové zkušenosti a poznáváme nové technologie, které v oblasti úklidových služeb následně využíváme. Mytí oken a výloh zajišťujeme našim zákazníkům v domácnostech, bytech, residencích a také v obchodních domech, firmách, institucích, nemocnicích i školách. Pracovníci společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou důkladně proškoleni na práci ve výškách a také jsou držiteli licencí o provedení práce ve výškách podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. K výškovým pracím používáme vysokozdvižnou techniku, hydraulické rameno a horolezeckou a speleologickou techniku, což je technika slaňování, kterou využíváme ve výjimečných případech. K mytí a čištění oken používáme trik suchého leštění – tento trik spočívá v tom, že nepoužíváme žádné leštící přípravky, ale pouze 100% bavlněnou textilii, kterou umyté sklo rozleštíme. Leštící přípravky působí jako lepidlo a navážou na sebe opět nečistoty z okolí a na okně jsou po čase vidět tahy po leštění, díky tomuto triku suchého leštění se vyvarujeme tomu, že servisní cyklus mytí bude muset být častější a tak zákazníkovi ušetříme náklady. Ve městech jsou okna vystavována nepříznivým vlivům a prašnému prostředí, nabízíme v těchto situacích ochranu oken GLASPROTECT, což je samočistící hydrofobní nanotechnologie, kterou můžete vidět například na čelních sklech aut. Nanotechnologie zaručí, že vaše okna zůstanou čistá až 6 let po aplikaci – funguje tak, že při zaprášení a následnému dešti, vytvoří kuličky, které spolu s větrem odvalí z okna pryč. Nazýváme to lotosový efekt, kdy dochází k odvalování kuliček vody po povrchu skla samospádem nebo prouděním vzduchu. Perličky vody odeberou sebou veškeré nečistoty z oken, které se na okně usadily. Životnost impregnace je odhadována na 4-6 let, dle klimatických podmínek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *