BYT

Bydlení v Praze a přesto na klidném místě!

Untitled document

Pokud právě hledáte bydlení v Praze, potom pro vás máme skvělý tip. Projekt RD Chýně totiž pokračuje výstavbou druhé etapy, takže domy na prodej Praha západ jsou opět tu. Proč právě bydlení od RD Chýně?

Důvodů se nabízí hned několik…

Prodej domu Chýně – Praha-západ je jedinečný projekt, díky kterému můžete mít kvalitní bydlení v Praze i vy. Jedná se totiž o nízkoenergetické řadové domy, které představují komfortní bydlení pro každého. Praha západ – Chýně je velmi klidná lokalita, která je jako stvořená pro klidné bydlení s celou rodinou. Místo je výborně dostupné, nachází se zde veškerá občanská vybavenost a na své si přijdou i milovníci sportu, protože v okolí se nachází řada cyklostezek.

Jaké bydlení je možné mít?

Domy na prodej Praha západ mají podobu dvojdomků a jsou k mání ve velikostech 4+kk nebo 6+kk. Každý domek má ve své bezprostřední blízkosti i pozemek se zelení. Domky jsou nízkoenergetické, takže budete mít i záruku spokojeného a především úsporného bydlení. Nový dům o velikosti 4+kk včetně pozemku (užitná plocha domu je 99 m2 a plocha pozemku 202 m2 ) můžete mít již za 3 326 500 Kč – cena, kterou jinde prostě nenajdete!

Nevyplatí se na nic čekat

Lokalita Praha – Chýně patří mezi velmi žádané a to především díky krásné přírodě, která domy obklopuje. Pokud tedy i vy chcete bydlet v Praze a přesto v příjemném klidu přírody, neváhejte, domluvte si schůzku a běžte si svůj nový dům prohlédnout. Opravdu se nevyplatí na nic čekat….

Kontaktní informace najdete na www.rdchyne.cz

Související příspěvky

Jak řešíte bytový design? Ewita takhle…

redakce

Svěřte mytí oken firmě, která svou práci dělá dokonale.

redakce

Nal pede elit nibh

redakce