TIPY

Stojí vás stavební stroje více, než jste si představovali?

Náklady spojené s pořízením stavebního stroje a jejich mechanizace nejsou levnou záležitostí, nehledě na fakt, že tyto stroje následně nevyužijeme tak často, jak jsme si mysleli. Řešení nabízí půjčovna stavebních strojů – ta se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám, a vy ušetříte!

 

Půjčovna stavebních strojů vyjde levněji

Stavební stroj, který vám zabírá potřebný prostor, ztrácí na hodnotě a vyžaduje pravidelný servis a revizi – s tím je konec! Profesionální půjčovna stavebních strojů vám za peníze, které byste investovali do koupě velkého množství následně nevyužitých strojů, vždy nabídne konkrétní řešení pro vaše aktuální potřeby. Nabídka půjčovny by měla odrážet vaše požadavky – za příznivé ceny byste měli obdržet možnost půjčení stroje na krátkou i delší dobu.

 

Půjčovna stavební mechanizace předchází dlouhodobé finanční ztrátě

Konec pochybám! Půjčovné vyjde levněji než všechny náklady spojené s nákupem a údržbou stroje. Nezapomeňte totiž, že krom pořizovací ceny budete dříve či později vynakládat velké finanční položky na servis, zákonné revize či nákup příslušenství. K tomu bude váš stroj ztrácet na hodnotě, takže až jej budete potřebovat vyměnit za nový, jeho prodejní hodnota bude mizivá. Půjčovna stavební mechanizace je vždy lepším řešením.

 

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace

Půjčovna stavebních strojů a mechanizace vyřeší váš problém spojený s velkými náklady za stroj, jehož pořizovací a provozní cena je zbytečně vysoká. Navíc si vyberete potřebné příslušenství – to by při pořízení představovalo další finanční zátěž. Dobré půjčovny nabízejí širokou škálu strojů – od vibračních desek a vrtacích zařízení, přes dumpery, řezače spár, až po smykem řízené a kloubové nakladače. Samozřejmostí by měla být nabídka odborné rady při výběru vhodného stroje.

Půjčovna vyřeší vaši starost – za stroj plaťte jen, když ho potřebujete!

Související příspěvky

Sporáky Mora jsou stále oblíbenější

redakce

Prodej montovaných hal pro parkovací stání vozového parku a techniky

redakce

Oblíbili jste si minipivovary? Pořiďte si svůj vlastní

redakce