INSPIRACE

Obrovský fungující obchod a ještě vlastní blog? Bon Appetit s.r.o.!

Na celém internetu snad nenajdete jedinou firmu, která by měla naprosto fungující  obchod, jeho pestrou nabídku, exkluzivní výrobky a ještě vlastní blog. Pakliže tedy opravdu nevíte, o kom se mluví, navštivte www.eshop-kvetinace.cz, což jsou oficiální stránky firmy Bon Appetit s.r.o

 

Zboží z Asie, kvalita, ojedinělost
Firma Bon Appetit s.r.o. byla založena již v roce 2001 a to panem Jiřím Smetanou. Její sídlo je v Liberci a zázemí pro internetový obchod tvoří silný a spolehlivý zahraniční partner. Firma Bon Appetit s.r.o. vyjednala pro své zákazníky exkluzivní obchod, díky kterému jim mohou představit pestrou a širokou nabídku nerezových a dalších květináčů. Zboží je dováženo bez prostředníků přímo z Asie a jeho kvalita je zaručena, jelikož dodavateli zboží jsou léta prověření výrobci.  Díky svým získaným zkušenostem má firma Bon Appetit možnost navrhovat si některé květináče sama a proto pak mají tyto výrobky v nabídce jako jediní na trhu.

Blog – vše o květinách a květináčích
Firma Bon Appetit s.r.o. má snad jako jediná založený svůj vlastní blog, na kterém se dočtete vše o květinách a květináčích. Jedná se například o ukázky květináčů v zahraničí, nebo o ukázku interiérů restaurací, autosalónů apod. Naleznete zde i speciální lexikon květináčů, návody, rady a mnoho užitečných typů.

 

Firma Bon Appetit je prostě unikát na celém internetu, proto neváhejte a navštivte jejich internetové stránky www.eshop-kvetinace.cz.

 


Související příspěvky

Kde všude jsou třeba čističky odpadních vod?

redakce

Ještě stále je čas zajistit úspory při zimním vytápění!

redakce

Renovujete bydlení? Vyhněte se těmto nejčastějším chybám

redakce
Search by Voice