ZAHRADA

Zahradní stavby aneb jak jsme si splnili sen

Také jste si někdy přáli změnit svou zahradu tak, aby vám v ní již nic nechybělo? Pojďte se podívat na tři příběhy lidí, kterým zahradní stavby pomohly splnit jejich sen. Jaké je vaše přání?

 

Zahradní salónek? Už jej máme!

„Po dlouhých letech, kdy jsme měli na zahradě altánek, a pokaždé jej museli opustit, když začalo být chladno nebo příliš deštivo, jsme si nepřáli nic jiného než zahradní salónek,“ uvádí pan Petr. Chybělo jim místo, kam by se mohli uchýlit i v chladnějších dnech. „Těšili jsme se, že si konečně užijeme zahradní pohodu bez ohledu na počasí,“ dodává. Zahradní stavby jim pomohly jejich sen zrealizovat. Nyní se těší z pohody na své zahradě.

 

Terasa s pecí na pizzu

Manželé Juklovi si přáli pro svou restauraci prostornou terasu s pecí na pizzu. „Chybělo nám venkovní místo, kde bychom během letních měsíců mohli připravovat domácí pizzu. Nakonec jsme si nechali poradit a firma nám postavila terasu i s pecí přesně podle našich představ,“ uvádějí manželé. „Nyní se k nám lidé začali vracet, a my jim tak máme i během letních měsíců co nabídnout. Kromě grilovaných specialit se nyní můžeme pochlubit i domácí pizzou.“

 

Konečně je uklizeno!

„Dlouho jsme si přáli nějaký zahradní domek, který by zároveň sloužil jako vkusný dřevník,“ uvádí pan Peterka, kterému vadily nevkusné hráně dřeva na topení. „Zahradní stavby nám doporučily vhodný projekt, a za pár týdnů jsme měli hotovo. Konečně máme posezení, dřevo v suchu, a především nádhernou zahradu, která je krásná i na pohled,“ uzavírá.

Také máte nějaký vysněný zahradní projekt, se kterým byste rádi pohnuli? Nechejte si poradit od profesionálů a za pár týdnů se můžete těšit na kvalitní a krásnou změnu na vaší zahradě. Přejete si, abyste se na svou zahradu opravdu těšili? Jaké je vaše tajné zahradní přání?

Související příspěvky

Perfektná úprava záhrady 365 dní v roku

redakce

Pergola nesmí chybět u žádného domu

redakce

Proč je vhodné využívat automatický zavlažovací systém

redakce