TIPY

Světlo i teplo na terase získáte díky zkrocenému ohni umístěnému do stolu nebo nádoby

Také patříte mezi vlastníky terasy či altánu, kteří zde tráví čas od brzkého jara do pozdního podzimu, a děláte vše pro to, abyste si zde zpříjemnili čas s rodinou nebo přáteli? Tak to vás jistě potěší nový způsob, jak se lze ohřát téměř kdekoli, kde venku sedíte.

Důmyslně zpracované a dokonale funkční jsou krbové stoly a ohniště ELEMENTI. Zapomeňte na bioalkoholový/lihový hořák, tady jde o skutečný oheň bez dýmu a zápachu, který poskytuje teplo jako ze skutečného ohně.

Hřejivé stoly s ohništěm

Velmi povedené jsou stoly s plynovým ohništěm. Díky nim nejenže vám bude teplo a uvidíte na vše, nač budete potřebovat. Tím, že je oheň umístěn uprostřed krbového stolu, nebudete řešit, kde odložit skleničku, hrnek nebo talířek s jídlem. Stůl na plyn jako celek působí velmi elegantně a moderně. Má výkon jako plynový ohřívač, ale sálavé teplo je přímo před vámi, na rozdíl od plynových „hřibů“ nebo infrazářičů, s nimiž se můžete na terasách také setkávat.

Krbový stůl tvoří vysoce pevný kompozitní beton, je vyztužen skelným vláknem, odolává povětrnostním vlivům a má vysokou životnost i barevnou stálost. Plyn zabezpečuje propanová nebo propan-butanová láhev. A pokud ohniště nepoužíváte, jednoduše jej zakryjete a získáte velký stůl.

Ohniště v dokonalém stylu

Stejně funguje i samostatné ohniště. Máte už svůj oblíben stůl a další, byť by v něm bylo zakomponováno ohniště, nehledáte? Anebo máte terasu menších rozměrů? Vsaďte na ohřívač na terasu, který vám dovolí setrvat na terase klidně po celou noc.

V tomto případě je plynová bomba většinou uložena přímo do ohniště, což je velmi praktické a šikovné. Tento zahradní nábytek reprezentuje i vstupy budov, zahrad, lze je umístit na balkon…

Vraťte se ke kořenům a dopřejte si relax u hledění do ohně. Živě je celý dojem zcela jiný, než když se na ohniště díváte na obrázku. Navíc máte 21 dnů na vyzkoušení.

Související příspěvky

Barvy, elegance, styl pro office, návrh interiéru kanceláře Brno

redakce

Vysát celý byt bez použití zásuvky je dnes už hračka

redakce

Hračky, tiskárna a další zábava

redakce