TIPY

Světlo i teplo na terase získáte díky zkrocenému ohni umístěnému do stolu nebo nádoby

Také patříte mezi vlastníky terasy či altánu, kteří zde tráví čas od brzkého jara do pozdního podzimu, a děláte vše pro to, abyste si zde zpříjemnili čas s rodinou nebo přáteli? Tak to vás jistě potěší nový způsob, jak se lze ohřát téměř kdekoli, kde venku sedíte.

Důmyslně zpracované a dokonale funkční jsou krbové stoly a ohniště ELEMENTI. Zapomeňte na bioalkoholový/lihový hořák, tady jde o skutečný oheň bez dýmu a zápachu, který poskytuje teplo jako ze skutečného ohně.

Hřejivé stoly s ohništěm

Velmi povedené jsou stoly s plynovým ohništěm. Díky nim nejenže vám bude teplo a uvidíte na vše, nač budete potřebovat. Tím, že je oheň umístěn uprostřed krbového stolu, nebudete řešit, kde odložit skleničku, hrnek nebo talířek s jídlem. Stůl na plyn jako celek působí velmi elegantně a moderně. Má výkon jako plynový ohřívač, ale sálavé teplo je přímo před vámi, na rozdíl od plynových „hřibů“ nebo infrazářičů, s nimiž se můžete na terasách také setkávat.

Krbový stůl tvoří vysoce pevný kompozitní beton, je vyztužen skelným vláknem, odolává povětrnostním vlivům a má vysokou životnost i barevnou stálost. Plyn zabezpečuje propanová nebo propan-butanová láhev. A pokud ohniště nepoužíváte, jednoduše jej zakryjete a získáte velký stůl.

Ohniště v dokonalém stylu

Stejně funguje i samostatné ohniště. Máte už svůj oblíben stůl a další, byť by v něm bylo zakomponováno ohniště, nehledáte? Anebo máte terasu menších rozměrů? Vsaďte na ohřívač na terasu, který vám dovolí setrvat na terase klidně po celou noc.

V tomto případě je plynová bomba většinou uložena přímo do ohniště, což je velmi praktické a šikovné. Tento zahradní nábytek reprezentuje i vstupy budov, zahrad, lze je umístit na balkon…

Vraťte se ke kořenům a dopřejte si relax u hledění do ohně. Živě je celý dojem zcela jiný, než když se na ohniště díváte na obrázku. Navíc máte 21 dnů na vyzkoušení.

Související příspěvky

Vyplatí se připojištění k povinnému ručení?

redakce

Interiérové a posuvné dveře s puncem luxusu

redakce

Spolehlivý nájemník je půlka úspěchu, jak ho najít?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.