INSPIRACE

Zrcadlové skříňky mají své místo v domácí koupelně a na pracovišti

Zařizování nového bytu s sebou přináší mnoho radosti, ale i starostí. Už máme vybavené pokoje, kuchyň, ba i předsíň nebo vstupní halu. Ovšem i toaleta a koupelna si zaslouží dostatek pozornosti. Přeci jenom se v těchto místech všichni členové domácnosti pohybují denně, dokonce se v nich mihnou i několikrát. Pobyt zde by měl být osvěžující a životadárný. Koupelnové textilie – předložky, ručníky, hadry na podlahu, žínky – jsou důležitými součástmi každé domácí koupelny a toalety. Ovšem i koupelnové skříňky by měly nalézt své uplatnění. Bez nich totiž nemůže být ranní očista a zkrášlování dokonalé.

 

Bez zrcadlové skříňky se moderní domácnost neobejde

Zrcadlo v koupelně se hodí dámám a slečnám k jejich rannímu zkrášlování, pánům – tatínkům a synkům – zase pro holení a úpravu sestřihu. Nezbytné mytí a sušení vlasů bez zrcadla také není úplně to pravé ořechové. Koupelnové skříňky jsou skvělým vynálezem, jenž v sobě spojuje více funkcí najednou. Pokud máte malou skříň pod umyvadlem, do které se vám vejdou pouze ručníky a osušky, měli byste nad pořízením praktické zrcadlové skříňky zauvažovat. Zrcadlo a umně schované poličky nahrazují vlastně dva kusy nábytku. Pod zrcadlem se ukrývá několik poliček, do nichž se pohodlně vejde hygiena celé rodiny i zkrášlovací pomůcky pro maminky a mladé dámy.

Nejenom domácnosti využívají koupelnové skříňky jako pěkný designový kousek, který sluší jejich koupelně. I muži a dámy, již musejí během výkonu svého povolání vypadat bezchybně, si rádi v zrcadlové skříňce schovají své kosmetické a hygienické potřeby pro úpravu vzhledu v průběhu dne. Nemusí se jednat pouze o kosmetické salony, i asistentky, administrativní pracovnice, barmanky a další pracovníci si rádi upraví svůj zevnějšek, aby v průběhu dne či během noci pokaždé vypadali skvěle, čerstvě a upraveně.

Související příspěvky

Barvy na plech – nové možnosti pro vaše výrobky

redakce

Elegantní sedací souprava bude vašemu obývacímu pokoji slušet

redakce

Králem interiéru současnosti je kůže z Natuzzi!

redakce