ZAHRADA

Zahradní posezení by mělo mít kvalitní zastřešení

Teplé počasí se čím dál více přibližuje a díky tomu bude nabývat i teplých a slunečných dnů, které si budeme moci užít na svých pozemcích. Zahrady by měly sloužit nejen k práci a zdokonalování, ale rovněž jako relaxační zóna. Zejména proto by měl být vytvořen na každé zahradě relaxační koutek se zahradním posezením a například i s grilem, kde si užijete volné chvíle s rodinou nebo přáteli. Veškeré zahradní posezení by mělo mít stínění pomocí kvalitního zastřešení.

 pergola-klasik-350x470-1-1429885976

Proč slunečníky nestačí?

Nejjednodušší a také nejlacinější variantou, jak vytvořit stinný prostor pro zahradní posezení jsou slunečníky. Bohužel je v několika případech toto řešení nedostačující. Zastíněná je častokrát jen část posezení, ani v mírném dešti se pod nimi neschováte a musíte domů. Slunečníky nejsou tolik odolné ani proti větru, který by je mohl polámat. Zajisté, že se slunečníky v současnosti vyrábí také ve velkých tvarech, které dokáží vytvořit stín i na rozsáhlém prostoru. Jenže cena takových druhů mnohdy přesáhne i hranici několika tisíc korun. Za několik tisíc korun můžete na své zahradě v místě posezení nechat postavit bravůrní dřevěné přístřešky, které budou odolné, vítr je nepobourá a pod nimi můžete sedět i za nevhodného počasí.

Favoritem na přístřešky ze dřeva je Delta Svratka s.r.o.

Jestliže sháníte kvalitní dřevěný přístřešek, který by se hodil na vaší zahradu, můžete se podívat třeba do nabídky společnosti Delta Svratka s.r.o. Tato společnost je zaměřena na výrobu dřevěných zahradních staveb už dlouhodobě. Výrobky docilují vysoké kvality a to hned z několika skutečností. Prvním důvodem je kvalita vchodového materiálu (dřeva) a jeho přesné opracování. Druhým důvodem jsou zkušenosti pracovníků. Pro zastřešení zahradního posezení můžete v sortimentu firmy vybírat z mnoha druhů a variant pergol a nechybí ani altánky. Zdali byste hledali zajímavý rozměr, i tohle přání vám dokáží specialisté z Delta Svratka s.r.o. splnit a vyrobí přístřešek přesně podle vašeho přání.

Detailní informace najdete přímo na www.domky-delta.cz.

zahradni-pergola-Klasik-250-470-2-1429886655

Související příspěvky

Trendy v oblasti zahradního nábytku

redakce

Kované ploty se hodí k moderním i tradičním domům

redakce

I keramická dlažba může být k nerozeznání od přírodního dřeva

redakce