Search

Zahradní párty stany jsou nepostradatelnou součástí venkovních oslav a událostí

V letním období se opět s venkovními akcemi roztrhne pytel. Pokud prahnete po narozeninové oslavě anebo svatební hostině pod širým nebem, neměli byste zapomínat ani na to, že občas je počasí nevyzpytatelné. I když přes den svítí slunce, večer se může objevit nějaký ten mráček, z něhož spadne pár kapek. V takovém případě jsou nápomocné zahradní párty stany, pod které se uschovají všichni účastníci akce.

V současné době mají velké zahradní párty stany široké uplatnění, například na sportovních kláních, tanečních večírcích, prodejních akcích a oslavách. Ceny se různí, přičemž odvíjí se především od velikosti, ovšem tak či onak se jedná stále o cenově dostupný přístřešek chránící před nepřízní počasí.

 

Stany menších i větších rozměrů

Pokud sáhnete po menším rozměru, například 3 × 3 metry, dokonale takový stan nahradí altán či pergolu. Pod větší stany 5 × 10 metrů už klidně postavíte automobil, a tak na něj nebude pršet. Snad nejpoužívanější je univerzální rozměr 3 × 6 metrů.

Z praktického hlediska doporučujeme jednoznačně nůžkový systém, který se dá složit jednoduchým pohybem, ať už se jedná o stan jakéhokoliv rozměru. Dokonce můžete zvolit podle potřeb a představ různé barvy látky.

 

Další vybavení na zahradu

Zahrada je prostor, na němž vyřádíte svou fantazii. Ozdobte ji bazénem zabudovaným do země, kolem něhož se budou vyjímat dřevěná zahradní lehátka. Celou akci zpříjemníte ještě něčím grilovaným na zub, tudíž nezapomeňte se poohlédnout po nějakém moderním zahradním grilu.

Všechny výše uvedené prvky seženete na internetu, konkrétně v online prodejně t-zbozi.cz, která se pyšní bohatým produktovým portfoliem a atraktivní cenovou politikou. Spokojení budete se zbožím i po kvalitativní stránce.
Jeden komentář u “Zahradní párty stany jsou nepostradatelnou součástí venkovních oslav a událostí

  1. Denis napsal:

    My jsme místo párty stanu na zahradě postavili takovou altán http://www.vetas.cz/produkty/zahradni-altany . Vypadá to v podstatě stejně jak párty stan, ale je to pevnější. Ale tak záleží na tom, co kdo chce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *