Search

Zahradní nábytek od Siesta Bohemia – kvalita a vkus

Hledáte kvalitní a především vkusný nábytek do vaší zahrady? Pokud ano, právě jste našli. Zkuste se podívat na nabídku společnosti Siesta Bohemia tradičního výrobce zahradního nábytku.

 

Dlouholeté zkušenosti a záruka kvality

Společnost Siesta Bohemia se výrobou nábytku zabývá již více než dvacet let. Za tu dobu dokázali vytvořit široký výběr zahradního nábytku všech druhů, který je určen pro všechny. V nabídce naleznete nábytek pro penziony, restaurace, do zahrad ale i do parků měst a obcí.

Široký výběr druhů i barev.

V nabídce Siesta Bohemia naleznete dřevěné stoly, židle, polohovací lehátka, houpací lehátka i houpačky. Vybrat si můžete i velmi pohodlná polohovatelná křesla. S nimi bude vaše relaxace dokonalá. Siesta Bohemia vyrábí nábytek z masivních kusů dřeva, lepený vodovzdorným lepidlem a šroubovaný vruty. Dává vám tak záruku vysoké životnosti všech kusů. Siesta Bohemia vyrábí například i kvalitní lavičky, které se hodí do obcí, městských parků i k památkovým objektům.

     

     

Nábytek šitý na míru

Společnost Siesta Bohemia si dobře uvědomuje individuální požadavky každého zákazníka. Proto pro vás připravila hned několik specialit. Pokud budete chtít, upraví vám vybraný kus nábytku dle vašich představ. Vybrat si můžete z několika barevných provedení. Další výhodou je doprava. Pokud si nábytek od Siesta Bohemia objednáte, můžete se domluvit a zaměstnanci Siesta Bohemia vám dovezou nábytek přímo k vám domů. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Co si přát víc?

Pokud chcete kvalitní zahradní nábytek, není nic jednoduššího než se podívat na http://zahradninabytek.siestabohemia.cz a vybrat si !

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *