ZAHRADA

Zahradní jezírko může ozdobit i vaší zahradu

Mnoho vlastníků rodinných domků jistě přemýšlelo nad tím, že by svou zahradu chtěli zkrášlit zahradním jezírkem. Velké množství těchto lidí se ovšem nechá odradit slovy, že by to znamenalo mnoho práce nebo že zahradní jezírko stejně nepřinese očekávané zkrášlení zahrady. Ovšem ti, kteří neváhali a pro stavbu zahradního jezírka se rozhodli vám řeknou přesný opak. Správně navržené a zvolené zahradní jezírko udělá z každé zahrady doslova oázu klidu a pohody.

 

Spolupracujte s odborníky
Navrhnout a postavit zahradní jezírka na vlastní pěst je pro člověka bez zkušeností prakticky nemožné. Proto se v tomto oboru vyplatí spolupráce s odborníky. Například odborníci ze společnosti OASE mají za sebou mnoho realizací různých typů zahradních jezírek. Díky nashromážděným zkušenostem dokáží navrhnout a vytvořit zahradní jezírka přesně podle vašich požadavků tak, aby dokonale zapadly do vzhledu vaší zahrady. Pomohou vám s návrhem, výběrem materiálu i samotnou realizací. Se zkušenostmi společnosti OASE je stavba zahradního jezírka hračka.

Jezírko nemusí být pouze pro ryby
Zahradní jezírka pro zkrášlení zahrady a chov okrasných ryb již mnohým vlastníkům rodinných domů nestačí. Proto jsou v poslední době velice rozšířená koupací jezírka a biotopy. Koupací jezírky mají podobný vzhled jako jezírka pro ryby, jen je jejich struktura přizpůsobená tomu, aby se v nich dalo ještě koupat. K tomu je také potřeba zvolit vhodné filtrace do jezírka, aby voda zůstala čistá a vhodná ke koupání. I v tomto oboru má společnost OASE velké zkušenosti a dostatečně široký sortiment.

 

Kompletní informace naleznete na www.oase-filtrace.cz.

 

 

Související příspěvky

Nádherná zelenina od jara do podzimu se skleníky LIMES

redakce

Přemýšlíte, jak si zejména přes léto ulehčit zalévání zahrady?

redakce

Přímočará pila Black@Decker pro všechny středně náročné kutily

redakce