ZAHRADA

Zahradní architektura v jedinečném stylu

Seznamte se s jedinečnou zahradní architekturou od společnosti Vladeko, která na českém trhu figuruje jako renomovaný výrobce dřevěných výrobků. Celkem třicet truhlářských provozoven se stará o podvědomí zručnosti českých řemeslníků a poukazuje na kvality, které zastřešuje společnost Vladek patřící na tuzemském trhu k největším výrobcům vůbec. V tomto článku si podrobněji představíme zahradní pergoly, jejichž přítomnost je neodmyslitelnou součástí letních měsíců, ale i podzimních večerů. Každá zahrada by měla mít svou pergolu, bez níž bude zastíněná svou neúplností. Rozhodněte se svěřit se svými sny opravdovým profesionálům. Vytvořte si ideální podmínky pro klidný odpočinek bez ohledu na klimatické podmínky.

 10087-zastresena-pergola-600

Zahradní pergoly

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí každé moderní zahrady. Pergola svým vzhledem sama vybízí k posezení s vašimi blízkými a přáteli. Navíc při výběru nejste limitováni žádným katalogovým výběrem. V této oblasti se nabízí nepřeberné množství variant a uskutečnitelných projektů.

Konstrukce může například sloužit i jako stavební prvek oddělující relaxační část zahrady od hospodářské. S použitím mříží nebo dělící stěnou si můžete vytvořit ideální plot ohraničující pozemek k sousedům.

Vyberte si pergolu podle svého vkusu

Ještě před samotným výběrem zahradní pergoly si projděte bohatou nabídku společnosti Vladeko a nechte se inspirovat pro vlastní návrh. Vybrat si můžete například zastřešenou pergolu, která bude součástí venkovní terasu. Na jejich střechu se dá použít střešní krytina makrolon, ondex nebo i rákos.

Z aktuálního hlediska jsou nejpopulárnější zahradní pergoly rohové, které skvěle vyplní nevábný kout zahrady a promění tento prostor v ideální oázu klidu a odpočinku. Pak jsou zde klasické pergoly obdélníkovitého tvaru. Stavba pergoly není náročná, ovšem je lepší, když využijete pomoci odborníků.

10860-pergola-daria

Související příspěvky

Jak na vysokou trávu? Přece s křovinořezy HECHT

redakce

Čím zastínit terasu?

redakce

Nedaří se vám vyčistit bazénovou vodu před zazimováním? Může tak být z mnoha příčin!

redakce