Search

Zahrádkáři už chystají svá políčka a nářadí na zimu

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře. Topná sezona začala a i nad zahrady se snášejí první lístky z ovocných a dalších listnatých stromů. Poslední sekání trávy, přikrývání záhonků na zimu, zastřihávání keřů i zkracování větví je na pořadu dne každého pečlivého zahradníka, zahrádkáře a chalupáře. Rýče, hrábě, lopatky, křovinořezy a nůžky na živý plot si zaslouží své zazimovací místo, aby byly v pořádku nachystány na jaro. Nezrezlé, suché a bez zjevných známek porušení. Domky na nářadí, kůlny, dílny, všechna místa, kam se ukládá nářadí k odpočinku, je třeba vysušit, vymést a uklidit, aby bylo potřebné náčiní s rozpukem jara okamžitě po ruce.

 

V bytelných domcích na nářadí bude náčiní odpočívat před další sezonou

Domky na nářadí od firmy Herold jsou vyrobeny ze dřeva, mají bytelnou střechu i uzamykatelný vstup. České výrobky se dají pořídit již od deseti tisíc korun, můžou se jednoduše složit a postavit na potřebné místo. Zahradnické náčiní, krumpáče, kolečka, vozíky, kýble a ruční nástroje se pohodlně vejdou na svá místa. Nic nebude poházeno halabala či bez ladu a skladu v koutě dílny, nebude překážet naházené v rohu garáže, prostě vše bude okamžitě k nalezení.

 

Technologické parametry běžných zahradních domků

Všechny zahradní domky se vyrábějí ze severského smrku, mají masivní, bytelné stěny, které odolají prudkým poryvům větru. Součástí domků jsou nepropustná střešní krytina, impregnovaný nosný rám, jakostní spojovací materiál a na vybrané typy domků na nářadí se dodává zámek typu FAB. Zabezpečením dveří od zahradního domku dosáhnete pocitu bezpečí a odradíte případné nezvané návštěvníky.

 

Prodávané chatky za cenu sníženou o třetinu

Dětské domečky a luxusní domky Herold jsou v akční nabídce prodávány s až 35% slevou. Náročnější zájemci o luxusní domky si mohou s předstihem pořídit chatku pro příští sezonu. Ovšem některé domky Herold mají úpravu, jež umožňuje jejich využívání i během chladnějších měsíců. Více zjistíte na stránkách www.domky-herold.cz/zahradni-domky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *