Search

Vyzkoušejte bezchlorovou bazénovou chemii pro vířivé vany

Každý, kdo má na zahradě bazén, nebo vířivou vanu ví, že bez správně zvolené chemie se při provozu v letních měsících rozhodně neobejde. Vysoká teplota představuje totiž ideální podmínky pro znečištění vody. Dává zelenou při množení virů, bakterií, plísní nebo řas. Koupání v takto znečištěné vodě by mohlo přinést více škody, než užitku. Naštěstí však dnes není žádný problém znečištění vody potlačit. Nabízí se nejrůznější chemické preparáty a to jak na bázi chloru, tak i bezchlórové prostředky.

Někteří lidé preferují bazénovou chemii bez chlóru. Právě těm lze doporučit návštěvu webu GUAa.cz. Zde narazíte na mnoho chemických přípravků určených pro čištění vody v bazénech nebo zahradních vířivých vanách. Charakteristickým znakem řady výrobků GUAa POOL je absence chlóru.

Proč využívat bezchlorovou chemii?

Zajetým standardem je i nadále využívání klasických chemických prostředků. Někdo může namítat, proč by měl zrovna využívat bezchlórové chemie? Odpověď je poněkud širší, bazénová chemie bez chlóru s sebou přináší množství pozitiv.

Přípravky GUAa POOL dlouhodobě a velice efektivně likvidují viry, bakterie a plísně, zabraňují rozmnožování mikroorganismů. Další výhodou bezchlórové chemie jsou tzv. algicidní účinky, pod kterými si lze představit potlačování růstu řas. Voda, ošetřená bezchlórovými přípravky je ideální také pro alergiky, astmatiky nebo malé děti. Nebude-li ve vodě chlór, nebude docházet ani k narušování stavby vířivé vany nebo bazénu, případně nebude tak ničit plavky.

seaside-694378_640

Bezchlórová chemie pro vířivé vany nebo bazény je k dispozici na webu GUAa.cz, kde se můžete taktéž dozvědět více informací. Úprava vody ve vířivce nebo bazénu nemusí představovat žádný zásadní problém vůbec nikomu, ani lidem, kteří mají citlivější pokožku nebo sliznici. S bezchlórovou bazénovou chemií si může koupání užívat opravdu každý!

 
5 x komentováno u “Vyzkoušejte bezchlorovou bazénovou chemii pro vířivé vany

 1. lan her og nu napsal:

  Third Flower

  My wife and i are already now delighted that Albert could carry out his research as a result of the suggestions he had via your web content. It is every so often perplexing to only often be giving away steps which lots of people could have been adverti…

 2. stop parking napsal:

  Souls in the Waves

  Good Early morning, I just stopped in to go to your site and assumed I’d say I liked myself.

 3. xnxx napsal:

  Whispering Misty

  So sorry you are going to pass up the workshop!

 4. Woman of Alien

  Perfect work you may have accomplished, this page is really great with fantastic facts. Time is God’s strategy for keeping every little thing from happening at once.

 5. tv packages napsal:

  The Birch of the Shadow

  I feel there may possibly be considered a number of duplicates, but an exceedingly helpful record! I have tweeted this. Lots of thanks for sharing!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *