ZAHRADA

Vytvořte si doma odpovídající relaxační prostor

Snad každý z nás touží po tom mít doma nějaké místečko, do kterého se uchýlí, když mu je ouvej, nebo zkrátka v okamžiku, kdy se rozhodne relaxovat. Každý z nás by se měl totiž alespoň jednou za den zastavit a v klidu si vypít kávu či sníst si oběd. Právě k těmto a dalším účelům lze využít pergolu, o které si budeme dnes blíže povídat.

Užijte si svou pergolu

Jedná se tedy o hliníkové pergoly, které vám poskytnou tolik potřebný prostor pro odpočinek i za parných letních dnů. Samotná konstrukce je samonosná na dvou až třech sloupech, takže je docíleno jedinečného vzhledu, který vám budou všichni vaši sousedé závidět. Díky své konstrukci tak není nutné zakotvení k další stavbě, a proto lze tento typ pergol skvěle využít i jako zahradní altán.

Z jakých je vyrobena materiálů?

Hliníková pergola musí být logicky vyrobena z hliníku, avšak oproti konkurenci má jednu obrovskou výhodu. Jedná se o eloxovaný hliník, tudíž je samotná konstrukce téměř bezúdržbová. Střešní krytina je vytvořena z lexanu, navíc na ní nedochází ke kondenzaci vody, tudíž odpadnou problémy s vlhkostí. Tato střešní krytina má navíc jednu z nejlepších stínících funkcí, takže budete moci pohodlně odpočívat i v době nejsilnějšího slunečního záření.


Jaké jsou výhody této pergoly?

Výhodou těchto pergol je jich moderní design s možností volby barevných kombinací jak krytiny, tak i samotné konstrukce. Jak už bylo řečeno, ta je bezúdržbová čili si můžete pohodlně užívat potřebného odpočinku. Střešní krytina navíc obsahuje filtry proti UV a IR záření, díky čemuž jste plně chránění před nástrahami přírody. Ty nejžádanější velikosti a barvy jsou navíc k dostání do několika dní po objednání, což také považujeme za výhodu.
Jestliže si chcete na zahradě vytvořit jedinečný odpočinkový prostor, pak je právě hliníková pergola tou ideální variantou. Její výstavby určitě nebudete litovat.

Související příspěvky

Kapková závlaha jako efektivní způsob zalévání zahrady

redakce

Jaké jsou nejlepší betonové ploty?

redakce

Příprava na zazimování zahradního jezírka krok za krokem

redakce