Search

Vybíráme hřiště podle věku

Chtěli byste svou zahradu přizpůsobit dětem doslova na míru a poskytnout jim maximum možné zábavy? Poradíme vám, jak se trefit do vkusu svým dětem hned napoprvé. Správná volba zábavných prvků je totiž alfou a omegou úspěšnosti celého vašeho projektu.

 

Bez houpačky to nepůjde?

Když se řekne dětské hřiště, obvykle nás jako první napadnou skluzavky a houpačky. Ale umíte si na něčem takovém představit vašeho školáka? Asi ne. Připravili jme pro vás jednoduchý seznam interaktivních prvků rozdělených podle věku dítěte.

 

Mladší děti aneb od batolete až po předškolní věk

Existuje řada prvků odpovídajících tomuto věkovému rozpětí. Vy musíte vzít v úvahu pouze jediné – povahu vašeho dítěte. Zatímco jeden tříleťák bez obav a bezpečně sjíždí  poměrně velké skluzavky, jeho stejně starého kamaráda nedostanete ani na skluzavku pro batolata. Na druhou stranu děti rády pokořující výzvy. A čím jim k tomu pomoci? Hodit se bude určitě.

  • pískoviště
  • houpala
  • hrací domek
  • kreslící tabule

 

Prvky pro děti školou povinné

Tady už můžete při plánování dětské hrací sestavy na pískoviště nebo houpačky pravděpodobně zapomenout. Na zahradu jednoduše pořiďte velkou houpací lavici pro celou rodinu a dětské hrací sestavy vybavte raději:

  • šplhacími prvky
  • gymnastickými prvky
  • hrazdami

Pořídíte-li dostatečně odolný model, budete se moci na některých prvcích vyřádit i vy a připravit tak svým dětem nezapomenutelné chvíle ve své společnosti. Cílem je pořídit takové hřiště, které děti nadchne a a zároveň udělá vše pro jejich bezpečnost.

Proto vsaďte na široký výběr produktů od značky Marimex, kde si to nejlepší pro svou zahradu zcela jistě vyberete i vy. Můžete se spolehnout na vysokou bezpečnost všech hracích prvků odpovídající všem nezbytným normám, ale i rozsáhlou nabídku dalších doplňků, díky nimž si můžete zahradu vybavit přesně tím, co právě potřebujete – od dětského hřiště až po bazén! Jistě oceníte výhodné ceny nebo dopravu zdarma na vybrané produkty! Vyzkoušejte a uvidíte!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *