ZAHRADA

Výběr plotu neznamená pouze výběr pletiva

Mnoho z nás při výběru správného plotu k novému domu nebo komerčního objektu zapomíná na to, že plot se neskládá pouze z oplocení. Především na přední, vstupní části objektů je součástí každého plotu mnohem více, než samotné pletivo. Z přední části je přece plot vybaven ještě vstupní brankou a vjezdovou bránou. Neudělejte také chybu a vybírejte všechny části plotu a na žádnou nezapomeňte.

 

Všechno musí dokonale ladit

V dnešní době je kladen velký důraz na designovou sladěnost všech komponentů v domácnosti i na zahradě. To samozřejmě platí i v oblasti plotů a oplocení. Všechny prvky plotu by si měly být podobné a vyrobené ze stejného materiálu. Jak to ale udělat, když se většina firem soustředí jenom na výrobu branek a vjezdových bran a jiné zase na výrobu a prodej různého oplocení? Tento problém se dá vyřešit překvapivě snadno. Stačí kontaktovat společnost Holoubek trade s.r.o. a máte po starostech. Tato firma se totiž zabývá výrobou branek a vjezdových bran i výrobou nebo prodejem plotů a plotových systémů.

 

V každém druhu je nabídka opravdu široká

Nabídka sortimentu v oblasti plotů a bran je u společnosti Holoubek trade s.r.o. opravdu velice pestrá. Můžete vybírat z mnoha odlišných vzorů i materiálů pro vaše ploty. Můžete vybírat ploty kované, s dřevěnými plotovkami nebo ploty z klasického pletiva. Máte také na výběr mnoho druhů vstupních branek a vjezdových bran, které můžete dokonale sladit s vybraným druhem pletiva. Dokážete tak vytvořit celistvý a dokonalý plot. V nabídce vjezdových bran můžete vybírat modely posuvné i křídlové.

Kompletní nabídku plotů a příslušenství naleznete na www.ploty-brany.cz.

Související příspěvky

Není plot jako plot

redakce

Plánujete na zahradách betonovou dlažbu, ale bojíte se jejího znečištění?

redakce

Zimní zahrada je specifická stavební konstrukce, na jejíž plánování je moudré si vyhradit dostatek času nejlépe ještě před stavbou domu.

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.