ZAHRADA

Výběr plotu neznamená pouze výběr pletiva

Mnoho z nás při výběru správného plotu k novému domu nebo komerčního objektu zapomíná na to, že plot se neskládá pouze z oplocení. Především na přední, vstupní části objektů je součástí každého plotu mnohem více, než samotné pletivo. Z přední části je přece plot vybaven ještě vstupní brankou a vjezdovou bránou. Neudělejte také chybu a vybírejte všechny části plotu a na žádnou nezapomeňte.

 

Všechno musí dokonale ladit

V dnešní době je kladen velký důraz na designovou sladěnost všech komponentů v domácnosti i na zahradě. To samozřejmě platí i v oblasti plotů a oplocení. Všechny prvky plotu by si měly být podobné a vyrobené ze stejného materiálu. Jak to ale udělat, když se většina firem soustředí jenom na výrobu branek a vjezdových bran a jiné zase na výrobu a prodej různého oplocení? Tento problém se dá vyřešit překvapivě snadno. Stačí kontaktovat společnost Holoubek trade s.r.o. a máte po starostech. Tato firma se totiž zabývá výrobou branek a vjezdových bran i výrobou nebo prodejem plotů a plotových systémů.

 

V každém druhu je nabídka opravdu široká

Nabídka sortimentu v oblasti plotů a bran je u společnosti Holoubek trade s.r.o. opravdu velice pestrá. Můžete vybírat z mnoha odlišných vzorů i materiálů pro vaše ploty. Můžete vybírat ploty kované, s dřevěnými plotovkami nebo ploty z klasického pletiva. Máte také na výběr mnoho druhů vstupních branek a vjezdových bran, které můžete dokonale sladit s vybraným druhem pletiva. Dokážete tak vytvořit celistvý a dokonalý plot. V nabídce vjezdových bran můžete vybírat modely posuvné i křídlové.

Kompletní nabídku plotů a příslušenství naleznete na www.ploty-brany.cz.

Související příspěvky

Poslední fáze rekonstrukce – venkovní osvětlení

redakce

Moderní úprava vody se jmenuje salinace

redakce

Duben na zahradě – jaké práce provádět v dubnu?

redakce