ZAHRADA

Víte, kde koupit kvalitní betonovou žumpu?

Rekonstruujete chalupu nebo jinou nemovitost, kde není zbudována obecní kanalizace, a tak není možné připojit odtok odpadních vod do ní? V tom případě si musíte poradit jiným možným správným řešením. Na výběr máte mezi žumpou nebo domácí čističkou. Mnohem lépe vás finančně vyjde žumpa, a také s ní budete mít minimum starostí.

Kvalitní betonové žumpy pro kohokoli z Čech a Moravy

Dostupné jsou vám betonové žumpy Hradec Králové, ale také Ostrava, Zlín, Kladno, Plzeň, Praha, Brno, Králíky, České Budějovice… Společnost Dobré žumpy vyrábí betonové jímky ve velikosti –  4 – 12 m3, a tak si vyberte, ať už chcete velký nebo malý typ. Dají se mezi sebou propojit, takže lze získat i větší model.

Betonové žumpy se dají použít i jako nádoby na zachytávání dešťové vody, které se uloží do země a nepřekáží nebo nehyzdí zahradu. Použít je ale můžete i na zbudování sklepu. Rychle a bez práce budete mít sklep o velikosti, jaká vám vyhovuje. Opět můžete nádoby spojit.

Kvalitní a trvanlivé jímky

Betonové žumpy Opava i další, jsou certifikované nádrže, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního certifikovaného vibrovaného betonu a výztuží ve formě betonářské oceli o tloušťce 8 – 10 mm, což je zárukou vysoké pevnosti. O její nepropustnosti vám společnost dodá i certifikát.

Výborně navržená tloušťka stěn zaručuje velkou pevnost i dlouhou životnost, na rozdíl od konkurenčních produktů, které šetří náklady, ale chybí jim kvalita.

Usazení žumpy u vás doma je v její ceně

Pokud si koupíte betonovou žumpu, platit budete jen její dopravu dle vzdálenosti, kterou bude muset urazit. Pohybuje se v rozpětí od 5 000 Kč – 10 000 Kč. Uložení žumpy hydraulickým ramenem do stavební jámy, kterou vybudujete, je zdarma.

Podívejte se i na doplňky k žumpám, abyste pro víku mohli jezdit a podobně.

Související příspěvky

Přemýšlíte o letním koupání ve vlastním bazénu?

redakce

Zahradní altány – praktické a moderní řešení

redakce

Když letos pod stan, tak pod vlastní a zahradní. Pořiďte si nůžkové stany

redakce