ZAHRADA

Venkovní osvětlení od výrobce Searchlight

Zapomeňme na malý moment na klasická osvětlení a svítidla pro venkovní účely z tradičních center. Zapomeňme na malou chvíli na neoriginalitu, fádnost a velmi nízkou životnost bez jakékoliv šance uplatnit záruku, jelikož se ve většině případů dané modely po dvou letech doslova rozpadnou. Zaměřme se pro tentokrát na mimořádně kvalitního výrobce z anglické oblasti v Manchesteru pod názvem Searchlight. Založena byla již v letech 1945 Sirem Sydney Hamburgerem a do dnešních let se řadí mezi rodinné podniky se stabilním zázemím a vybudovanou tradicí. V současnosti je vedena teprve druhou generací a nic nenasvědčuje tomu, že by neměla být vedena i generací třetí. Velkou zajímavostí je, že podnik až do roku 2008 prodával pouze na území Anglie, teprve až po té expandoval i do Evropy.

 1556-450

Venkovní svítidla

Venkovní svítidla patří k důležitým prvkům na každé zahradě i chatě. Majitelé si tak mohou zpříjemnit dlouhé letní večery a nenechat se odradit tmou. Již není zapotřebí rozdělávat oheň, jednoduše si zapněte venkovní sloupky a užívejte si plnohodnotného odpočinku i nadále.

Venkovní osvětlení je i skvělým bezpečnostním prvkem. Máte svou chatu vystavěnou ve svahu a kolem chaty pobíhají děti? Označte si venkovními sloupky prostory, kde je možné nebezpečí pádu. Využití je velice všestranné od nenápadného vyzdvihnutí určitých částí až po bezpečný průchod.

 LL_15055

Venkovní svítidla od Searchlight

Venkovní svítidla od Searchlight splňují ty nejpřísnější kritéria na dlouhou životnost, čímž je tato značka proslulá po celém území Anglie. Venkovní sloupková svítidla jsou vyhotovena z velmi kvalitního polykarbonátu v satinově stříbrném provedení.

Jedná se o exkluzivní model s moderním tvarem. Poněvadž si za svými výrobky společnost Searchlight opravdu stojí, získáte při nákupu na LEDková světla prodlouženou záruku na celé tři roky. Prohlédněte si nabídku této společnosti a uznejte sami, jestli byste se do tohoto osvětlení zamilovali i vy.

Související příspěvky

Nejlepší obklady a dlažby od Stonemania.cz

redakce

Nákup bazénu

redakce

Je nejvyšší čas vybrat správnou sekačku na zahradu

redakce