ZAHRADA

Uvažujete o pergole? Jednejte včas!

Zima je v plném proudu a proto je nejvyšší čas naplánovat si práce na zahradě. Pokud do vašeho seznamu patří i stavba pergoly, máme pro vás několik tipů, jak si právě její realizaci usnadnit.

 

Plány, plány, plány

Pergola je místo relaxace. Místo, kde si můžete užívat teplé letní večery v pohodě a klidu. Proto je velmi důležité, abyste její stavbě věnovali dostatek času a vytvořili si přesný plán. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Můžete si vytvořit pergolu zcela podle vašich představ. Neměli byste ovšem zapomenout na kvalitní materiál.

Kvalita k nezaplacení

Kvalitní materiál je totiž základním předpokladem kvalitní pergoly. Aby vám vše drželo pohromadě, je také nutné přemýšlet a pořídit si špičkové vruty a šrouby. Právě ty totiž drží konstrukci pohromadě. Speciální šrouby a vrty vám také ulehčí práci a umožní vytvořit spousty vychytávek.

            

S háčkem, okem…

Velmi praktické jsou například vruty s okem nebo vruty s háčkem. Na oko nebo háček se dají totiž krásně pověsit například závěsné květináče, které dodají pergole atmosféru. Pokud budete stavět pergolu z tvrdého dřeva, jistě oceníte speciální vruty SUPER-DRILL AN. Prostě myslete dopředu. Důležitý je i výběr šroubů. Zapomeňte na nekvalitní šrouby! Chtějte prvotřídní kvalitu. Ti vám zajistí například šrouby z nerezové oceli, které mají vysokou odolnost proti mezikrystalické korozi!

Široký výběr

Prvotřídní šrouby a vruty si můžete vybrat už nyní. Stačí se podívat na nabídku internetového obchodu společnosti Akros.

Kompletní nabídka na www.akros.cz.

 


Související příspěvky

Blíží se sychravé počasí. Jak na něj vyzrát?

redakce

Jak na pěstování borovice hustokvěté a jejího kultivaru ‘Oculus-draconis’

redakce

Co je potřeba vědět při stavbě nové pergoly

redakce