ZAHRADA

Udržujte vodu v bazénu čistou a průzračnou

K udržení průzračně čisté bazénové vody není třeba velké množství bazénové chemie. Aby byla voda vyhovující, musí být ve správných hodnotách především koncentrace chloru a hodnota pH vody. Pokud se vám tyto hodnoty nedaří dlouhodobě udržet, může být chyba ve značce bazénové chemie. Bazénová chemie musí být vysoce kvalitní, jinak ztrácí rychle svou účinnost. Jestli chcete kvalitu, spolehněte se na českou značku PWS.

 

Najdete zde vše ve vysoké kvalitě

Značka PWS byla vyvinuta na základě dlouholetých praktických zkušeností s úpravou vody. Bazénová chemie PWS (profesional watter system) obsahuje široké spektrum výrobků, které slouží k úpravě bazénové vody. Tato značka je v oblasti úpravy vody opravdovým specialistou. To také značí fakt, že výrobky mohou být využity i na úpravu vody vodárenského charakteru či úpravy superčisté vody pro specializované výroby. Celý sortiment je pak rozdělen do šesti skupin odlišených barvou.

Jaké jsou výhody používání tablet do bazénu?

V dnešní době jsou nedílnou součástí sady pro udržování čisté vody v bazénech také tablety. Ty samozřejmě také najdete v sortimentu výrobků PWS. Můžete zde vybírat chlorové tablety, triplex tablety (trio tablety), chlornan sodný, start tablety nebo nejoblíbenější produkt u našich zákazníku a to multi tablety 5v1 (ty jsou mnohdy označované jako multifunkční tablety pro úpravu bazénové vody). Všechny přípravky slouží především k dosažení ideální koncentrace volného chlóru v bazénové vodě. Ale například tablety 5v1 toho umí ještě mnohem více. Kromě udržování koncentrace chlóru ještě zjiskřuje bazénovou vodu, vločkovačkuje, stabilizuje hodnotu pH a rozjasňuje vodu. Tableta se umisťuje do skimmeru, plováku nebo do dávkovače tablet.

Kompletní sortiment a informace naleznete www.eshop.techneco.eu.

 

Související příspěvky

Jak vybrat barevný odstín terasové podlahy

redakce

Zahradní nábytek, který respektuje trendy

redakce

Proč je nutné v bazénu mít dostatečnou koncentraci chloru?

redakce