ZAHRADA

Údržba bazénu a bazénového příslušenství

Snahou každého provozovatele bazénu je křišťálově čistá a průzračná bazénová voda, vhodná pro koupání a relaxaci. Proto se snažíme nakupovat vysoce kvalitní bazénovou chemii, kterou bychom dokázali průzračné vody docílit. Kdo má svůj bazén rád, jen málokdy dopustí, aby voda byla zakalená nebo dokonce nazelenalá. Nestačí se ale starat jen a pouze o vodu. Nesmíme zapomínat na to, že součástí bazénu jsou i okolní povrchy a příslušenství, které potřebují také svůj servis.

 

Co všechno se musí udržovat a čistit?

Písková filtrace je jednou z nejdůležitějších součástí bazénových technologií středních a větších bazénů. O filtrační písek je třeba pečovat – podle pokynů výrobce filtrační jednotky je třeba písek pravidelně proplachovat a prát, případně měnit. Abyste nemuseli náplně ve filtracích měnit každý rok a aby písek neztrácel rychle své čistící schopnosti, můžete mu pomoci. Stačí použít kvalitní čistič bazénových filtrací. Ten obnoví čistící účinky filtračního procesu a prodlouží životnost písku. Dále musíme dbát i na kvalitní čištění spojovacích a odpadních hadic a potrubí, které se bez pravidelného čištění zanášejí úsadami a biofilmy. Stejnou péči je třeba věnovat i vlastnímu opláštění bazénu, na kterém mohou být usazeny nečistoty z okolního prostředí či mastnota z opalovacích krémů a kosmetických přípravků. V naší nabídce čističů bazénů a bazénového příslušenství si jistě vhodný přípravek vyberete.

 

 

Kompletní nabídka PWS čističů

Většina výrobců bazénové chemie má ve svém sortimentu pouze prostředky pro čištění bazénové vody. Přípravky na ostatní druhy čištění musíte složitě hledat a vybírat. Jeden výrobce ale nabízí opravdu vše. Jedná se o přípravky PWS. Bazénová chemie od PWS má vysokou kvalitu a sortiment je skutečně kompletní. Mezi našimi výrobky nechybí ani odstraňovač mastnoty PWS, nové SAVO PWS, čistič pískových filtrů, základní čističe pro bazénové příslušenství a okolní povrchy a mnohé další. Nabídka kvalitních přípravků bazénové chemie je samozřejmostí.

 

Kompletní nabídku produktů PWS najdete na eshop.techneco.eu.

 

 

Související příspěvky

Profesionální zahradní malotraktory

redakce

Zahradní jezírko se stane okrasou každé zahrady

redakce

Doplňky, které dodají zahradě šmrnc  

redakce