ZAHRADA

Teplé počasí přichází! Máte připravené zahradní posezení?

Zimní počasí se sice v dubnu ještě připomnělo, ale podle meteorologických předpovědí se jednalo o poslední záchvěvy chladného počasí. Aprílové počasí by se mělo co nejdříve umoudřit a přivítat bychom měli teplé a slunečné dny. Pro majitele rodinných domků se zahradou a také majitele příměstských zahrádek jednoznačně dobrá zpráva. Začíná sezona nejen pro zahrádkáře, ale také pro milovníky grilování a relaxace na čerstvém vzduchu. A co vy? Máte už na zahradě připravené zahradní posezení?

 

Rozpadá se vám nábytek? Pořiďte si nový!

Není už váš zahradní nábytek po letech intenzivního využívání v nejlepší kondici? Než abyste se trápili na rozkývaných židlích a u stolu, který se prohýbá a praská, je lepší investovat do nového nábytku. Zahradní nábytek je nejdůležitějším vybavením zahradního posezení a navíc jeho ceny nemusí být nikterak vysoké. I vysoce kvalitní nábytek na zahradu se dá koupit levně. Kde?

16071411522004000401--GMH-100022

Prohlédněte si nabídku Möbelix

Zahradní nábytek v současnosti lze najít v sortimentu mnoha prodejců. Stačí projít obchody s klasickým nábytkem, které si na jarní a letní období berou do nabídky také venkovní nábytek, hobby markety, zahrádkářství a mnohé další e-shopy se zaměřením dům a zahrada. Ceny nábytku se velmi liší, stejně tak, jako jeho kvalita. Podezřele levný nábytek u některého z prodejců většinou značí jeho nízkou kvalitu. Vždy je nutné vybírat na základě vyrovnaného poměru ceny a kvality. Zaměřte se především na stabilní prodejce v této oblasti. Někteří mohou nabízet kvalitní, a přesto levný nábytek. Jako například Möbelix.

 

Möbelix doporučuje pro letošní sezonu kovový zahradní nábytek

Dlouhá léta zahradnímu nábytku dominovalo dřevo, jako základní materiál. Dřevo je svým přírodním vzhledem na venkovní posezení samozřejmě hodí. Na druhou stranu je často poruchové, nepříliš dobře snáší UV zření a ostatní vnější vlivy. Z tohoto hlediska je mnohem zajímavější volbou nábytek kovový. Kov je čistý a elegantní materiál, který vzhledu zahrad nikterak neuškodí. Navíc je mnohem více odolný proti opotřebení i proti poškození a dá se kombinovat se dřevem i ratanem. Möbelix doporučuje na letošní sezonu kovový zahradní nábytek a tímto druhem je velmi široce zásoben.

Související příspěvky

Sezonní a celoroční zimní zahrada – v čem se liší?

redakce

Podzimní péče o živé ploty a keře

redakce

Proč je vhodné využívat automatický zavlažovací systém

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.