Search

Teakový zahradní nábytek okouzlí milovníky moderní i klasické estetiky

Používání tropické dřeva při výrobě zahradního nábytku není dnes již žádnou novinkou. Přesto však často tápeme v otázce, který druh zvolit. Krásnou kresbu dřeva mají všechny, jak je to ale s jejich odolností a dlouhodobou využitelností?

Vezmeme-li v úvahu tyto faktory, dostane se ihned do popředí zájmy zahradní nábytek z teakového dřeva. Teak je v Asii používán pro výstavbu domů a obytných prvků již odnepaměti. Uplatňuje se ale také při výrobě lodí a předmětů, které jsou v častém kontaktu s vodou. Právě vlhkosti totiž teak odolává velmi dobře, stejně jako pálícímu slunci nebo častým změnám teploty.

 _vyrn_571sam_1658

A jaký nábytek z teaku chcete vy?

Teakový nábytek není třeba nijak ošetřovat – dřevo si po čase samo vytvoří odolnou stříbrošedou vrstvičku, která zabrání jeho poškození do hloubky. Během jednoho či dvou let tak získá teakový zahradní nábytek půvabnou zašlou patinu.

S tím se ale spokojit nemusíte. Stačí když nábytek jednou nebo dvakrát do roka napustíte speciálním olejem, který zachová jeho přirozenou barvu a zároveň eliminuje nepříznivé účinky vody a dalších vlivů.

 _vyrn_46220130529_110504

Zahradní nábytek od profesionálů

V Asii mají se zpracováním teaku letité zkušenosti a právě proto vám společnost TEXIM nabízí zahradní nábytek právě odtud. TEXIM je přímým dovozcem zahradního nábytku do ČR s více než 8 letou historií. Díky propracované dovozové politice i důrazu na kvalitní zpracování nábytku vám může nabídnout velice výhodné akční ceny na všechny druhy zboží.

Velmi půvabná je například teaková zahradní sestava (Clasic II. 1+8), která zaujme svým elegantním provedením v moderním stylu i bezkonkurenční cenou. Můžete si ji prohlédnout osobně ve vzorkové prodejně v Hradci Králové (Kladská 331/24) nebo kontaktovat prodejce přímo a zeptat se na vše, co potřebujete vědět. Začněte novou letní sezonu se zbrusu novým nábytkem, který vám vydrží opravdu dlouho!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *