ZAHRADA

Společnosti Hizol – bazény, jezírka, zelené střechy

Společnost Hizol se na českém trhu řadí mezi úspěšné podnikatelské subjekty, která se stala oblíbenou díky rozsáhlostí poskytovaných služeb a kvalifikovaností. Nezáleží na tom, jestli se potřebujeme obrátit na prodejce bot nebo vás potřebujete opravit svůj vůz. Za všech okolností je vhodné se svěřit do rukou odborníků, kteří přesně vědí, co dělají. Pojďme si představit odborně prováděné služby z oblasti stavebnictví a realizace nemalých snů.

Výstavba bazénů

Období jako stvořené pro výstavbu bazénů. Tropické teploty nám každým dnem zaťukají na dveře, v té chvíli bude osud nakloněný připraveným. Není nad to, než vlastnit svou malou osobní plovárnu. Pod zastřešením společnosti Hizol se v České republice nachází celá řada rodinných bazénů, ale i těch rozměrnějších. Vybrat si můžete takřka jakýkoliv rozměr a tvar, vše záleží jen na vašich individuálních představách.

bazen_vrchlabi02_800

Zahradní jezírka

Zahradní jezírka se každým rokem stávají stále více trendy. majitelé zahrad si nechávají radit od architektů a návrhářů pro co nejlepší výsledek. Hizol realizuje jezírka s dlouhou životností již od roku 1997, čímž se řadí mezi zkušené podniky. Nechte si také vybudovat chemicky odolné jezírko z pevné a zároveň pružné fólie Likolit

Zelená střecha

Bydlíte v centru města nebo tam, kde není příliš mnoho zeleně a přes to o něm neustále sníte? Ještě donedávna by stálo za zvážení se přestěhovat do jiné lokality. Aktuálně máte možnost si vybudovat zelenou střechu nebo střešní zahradu přímo na své nemovitosti. Jen těžko naleznete reprezentativnější prvek. Zelená střecha vám poskytne několik nesporných výhod. Především sníží spotřebu volných ploch a podíl dlážděných ploch. Taktéž se zvýší produkcekyslíku a tím se vám dostane kvalitnějšího vzduchu.

 background-16051_640

Související příspěvky

Na co se zaměřit při výběru zahradní sekačky nebo křovinořezu?

redakce

Jímky od POOLONE.CZ – kvalitní a chytré řešení

redakce

Stylová péče o letní zahradu, která ušetří čas!

redakce

1 komentář

Fresh Concepts 13. 11. 2017 at 9:19

Společnost Fresh Concepts byla založena v roce 2012 v rostoucí reakci na nový trend v biologickém designu; Vertikální zahrada nebo Živá stěna. Náš jedinečný přístup k návrhu rostlin a materiálovým úpravám zaručuje našim zákazníkům vyjímečný vzhled jako žádný jiný. Náš tým odborníků bude s vámi spolupracovat od fáze návrhu až po instalaci a zajistí, že vaše specifické potřeby budou splněny.

http://freshconcepts.cz

Diskuze je uzavřena.