ZAHRADA

Špičková hydroizolace = fólie ALKORPLAN

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Prosakující voda není nikdy dobrým znamením – vlhnoucí zdi a stropy jsou jednou z nejhorších věcí, které můžete doma zažít. A máte-li zájem se této velice nepříjemné situaci vyhnout, kvalitní hydroizolace je tou správnou volbou. Více o správné hydroizolaci Vám prozradí specialisté ze společnosti Hizol, která má v oboru dlouholeté zkušenosti.

 

Fólie ALKORPLAN se světovými parametry

Jak je kvalitní hydroizolace realizována? Za pomocí hydroizolační fólie ALKORPLAN světových parametrů. Je vyráběna na bázi měkčeného PVC, je připravena na vystavení přímým atmosférickým vlivům a namáhání v teplotním rozmezí -30 až 80°C. Navíc je vhodná jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Standardně je fólie ALKORPLAN dodávána v šedé barvě, zdali však budete mít zájem o jinou barvu, stačí se dohodnout.

 

Kde všude se hydroizolace používá?

Jak jistě víte, primárně se fólie ALKORPLAN používá k hydroizolaci střech, bazénů, zahradních jezírek, střešních zahrad a zelených střech. Všude tam, kde si chcete být jistí, že neprojde ani kapka.

 

Další výhody fólie ALKORPLAN

Vývoj fólie ALKORPLAN stojí na obdivuhodných 30 letech zkušeností s výrobou fólií z měkčeného PVC. Mezi její další nezanedbatelné výhody patří dlouhodobá rozměrová stabilita a její odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Navíc se některé typy hydroizolace pomocí ALKORPLAN hodí i do prostorů, v nichž hrozí nebezpečí požárů. Sháníte-li špičkovou hydroizolaci, nyní už víte, na koho se obrátit. Více informací naleznete na www.hizol.cz

Související příspěvky

CS – BETON si na léto připravil několik novinek

redakce

Kam na zimu uklidit zahradní nábytek, techniku a nářadí?

redakce

Stylová péče o letní zahradu, která ušetří čas!

redakce