ZAHRADA

Robotické sekačky Husquarna

Krásně upravený trávník je snem snad každého majitele travnatého pozemku. A také jeho vizitkou. Je tím prvním, čeho si kolemjdoucí či návštěvy všimnou, hodnotí a kritizují. Docílit perfektního zeleného koberce je však často náročné, a to nejen fyzicky, ale především časově. Obzvlášť pokud se vaše zahrada pyšní poněkud většími rozměry. Ne každý má po náročném pracovním dni náladu a chuť pustit se do sekání trávníku. Právě na rozlehlou plochu je vhodné pořídit výkonné sekačky, které mají široký záběr.

Čím dál větší oblibě se těší robotické sekačky – Automowery, které se a o váš trávník postarají za vás. Už dávno neplatí, že jsou produktem pouze pro horních deset tisíc. Jsou to malí, ale výkonní a pilní pomocníci, kteří vás překvapí svou efektivitou a spolehlivostí. Sekačka Automower se nezalekne žádného terénu, poseká trávu i na příkrém svahu, nebojí se ani deště, nevadí jí horko ani tma – pracuje kdykoliv, aniž by někoho rušila. Je diskrétní, tichá a samostatná, dokáže si sama poradit s překážkami a potížemi, které mohou při sekání nastat. Problémem pro ni není ani složitě členěná zahrada. Stačí ji pomocí aplikace pouze naprogramovat a nastavit tak, aby pracovala, i když nejste doma. Po návratu z práce nebo dovolené vás tak bude čekat dokonale upravený trávník. Ohraničujícím vodičem jí jen vymezíte pracovní prostor a plochy, kterým se má vyhnout, aby nezajela na záhon, dlažbu nebo třeba k sousedovi.

Díky pravidelnému sekání bude trávník celkově hustý, vitálnější a v lepší kondici. Nože ostré jako břitva totiž sekají každé stéblo trávy zvlášť, malé ústřižky navíc působí jako hnojivo, výsledkem tak bude svěží a zelený trávník, kterého byste s konvenční sekačkou nikdy nedosáhli. Výšku sekání si v závislosti na modelu nastavíte buď ručně, nebo elektricky. Vybavena je i výstražným systémem proti krádeži, lze ji rovněž „zaheslovat“ s použitím osobního PIN kódu, takže případní nenechavci nemají šanci.

Pořiďte si trávník hebký jako koberec a proměňte vaši zahradu v nádhernou zelenou oázu. Nikdo to nebylo snazší!

Související příspěvky

Ani při práci v domácí dílně nebo na zahradě nesmíte zapomínat na bezpečí

redakce

Moderní úprava vody se jmenuje salinace

redakce

Výběr vjezdových bran pro auto

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.