ZAHRADA

Profesionální zahradní malotraktory

Velké množství farmářů či zahrádkářů si svůj život bez výpomoci unikátních a všestranných pomocníků nedokážou ani představit. Pravidelná péče o zahrádku či jakýkoliv obdobně laděný pozemek zabere celkem dost času. Využití důmyslné technologie je tedy na místě. Nabízí se například profesionální zahradní malotraktory, které dokážou zastat práci za několik dělníků naráz a to naprosto bez námahy.

Pokud hledáte trochu více než jen pouhý bezduchý nástroj, který vám bude neustále k dispozici, určitě se nechte inspirovat moderní nabídkou v internetovém obchodě seco-traktory, kde naleznete ty nejžádanější stroje. Pořiďte si i vy tohoto kompaktního pomocníka pro údržbu svého pozemku a ušetřete tak čas i námahu.

 

Malotraktor Starjet UJ 102 – 21 (P4)

Malotraktor Starjet UJ 102 – 21 (P4) je vhodný pro všechny typy pozemků o maximální výměře pozemku do 25 000 metrů čtverečních se sklonem do 20°. Jako majitel oceníte přítomný dvouválcový motor s velkým kroutícím momentem, který bez jakýchkoliv problémů zvládne i vysokou trávu.

Tento stroj je vhodný pro náročnější klientelu hledající opravdu komfortní řešení údržby svého pozemku. Zejména pak takový majitelé, jejichž pozemek je do svahu. Malotraktor Starjet je vhodný pro použití jak v letním, tak i zimním období.

Malotraktor Starjet ve službách měst a obcí

Malotraktor Starjet se hojně využívá ve službách měst, kdy jeho kartáč a další přídavné příslušenství dokáže skvěle zametat chodníky a obecní plochy. Zároveň se využívá pro sečení trávy a následným sběrem do sběrného koše. Hlavní výhodou malotraktoru je celoroční využití.

Díky tomu se snadno zbavíte obtěžujícího sněhu za pomocí sněhové radlice, sněhové frézy, ale i zametacím kartáčem. Malotraktor dokáže i rozmetat posypovou sůl, čímž se stává ideálním pomocníkem v zimní sezóně. Na podzim jej využijete pro sběr listí. Samio vidíte, že jde o multifunkční stroj, který vás nikdy nenechá ve štychu. Informace o malotraktorech naleznete i na stránkách wilkipedie http://cs.wikipedia.org/wiki/Malotraktor.

Související příspěvky

4 důvody, proč si pořídit zahradní osvětlení

redakce

Kvalita zazimovače je pro správné zazimování bazénů nejdůležitější

redakce

Zimní zahrady HOBBYTEC nyní s ještě větším výběrem

redakce