ZAHRADA

Prodlužte si léto se zastřešením bazénu

Letní sezóna se sice dle chladnějšího počasí zřejmě blíží ke konci, to však neznamená, že byste museli smutnit, že se už nevykoupete ve vašem bazénu. Pořiďte si kvalitní zastřešení a prodlužte si koupací sezónu. Nejen, že udržíte vodu v bazénu mnohem déle teplou, zbavíte se i neustálého každodenního čištění bazénu od listů, květů, hmyzu a dalších drobných smítek, které do vody přes noc napadají, a to i v případech, že používáte plachtu. Kvalita vody navíc zůstane čistá i v období dešťů a pokud máte domácího mazlíčka nebo děti, nebudete se muset bát o jejich bezpečnost.

Zastřešení bazénu je velice efektivní a ušetří vám spoustu nepříjemných momentů. Díky speciálnímu materiálu, ze kterého se zastřešení vyrábí, dochází ke zvýšení teploty vody v bazénu, a to na základě solárního efektu. Tím voda v bazénu nevychladne a zasvítí-li na ni sluníčko, bude se dokonce ohřívat. A celý tento proces probíhá zcela zdarma. Zastřešení vám prodlouží koupání až o několik měsíců, voda zůstane čistá a vy spokojení z bezstarostné údržby bazénu a příjemné relaxace v něm.Kvalitní zastřešení bazénů vyrábí známý bazénový specialista, firma Albixon a.s., která má na trhu v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Na jejích internetových stránkách www.albixon.cz naleznete celou řadu typů a druhů zastřešení, podívejte se tedy na všechny modelové řady a vyberte si typ, který je vhodný pro váš bazén. Budete překvapeni designovými prvky, moderním provedením a jemným a zároveň jednoduchým technickým designem zastřešení.

Firma Albixon je schopna vyrobit i atypické zastřešení bazénu dle vašich požadavků, na webových stránkách si tedy najděte vhodného prodejce dle lokality a kontaktujte ho. Teplá a čistá voda v bazénu stojí za investici. Prodlouží se vám léto a vy si užijete koupání o pár měsíců déle.

Související příspěvky

Jak na zastínění zimní zahrady?

redakce

Výběr skleníku

redakce

CS – BETON si na léto připravil několik novinek

redakce