ZAHRADA

Proč lidé stále častěji volí betonové oplocení?

Oplocení je součástí každého rodinného domu i každého objektu. Jeho účely jsou praktické i designové. Oplocení brání v přístupu na pozemek a zároveň by mělo zkrášlovat pozemek, dodávat mu hezký design a majitelům pozemku i soukromí. Ještě před rokem 2000 bylo betonové oplocení skoro neznámé a téměř se nevyužívalo. Nyní se ale celá situace mění a betonové ploty jsou voleny stále častěji. A to k rodinným domům i komerčním objektům.

 

Kvalita a odolnost spojená s elegantním designem

Tak bychom mohli shrnout hlavní výhody, které betonové ploty přináší. Materiál je vysoce odolný proti poškození, opotřebení i stárnutí. Ani vnější vlivy nemají na betonové ploty takový dopad, jako na jiné druhy oplocení a plotů. Skvěle odolávají mrazům i solím a své vlastnosti neztrácení. Jejich životnost v původním stavu tak může být při správné péči až 30 let. Musíte však správně vybrat.

K rodinným domům v kombinaci se dřevem

Betonové oplocení se vždy skládá z betonových sloupků a z výplně mezi nimi. Sloupky mohou mít mnoho podob a designů a podle toho se odvíjí i volba výplně. U komerčních objektů, kde je třeba maximální soukromí a bezpečí se jako výplně využívají plné betonové dílce bez mezer, přes které není vidět. Pokud máte rádi na zahradě soukromí, můžete si je pořídit i k rodinným domům. U těch se ale nejčastěji využívají kombinované betonové ploty s betonovými sloupky a výplň tvoří dřevěné plotovky. Pokud nechcete mít starosti se dřevem, ale máte rádi vzhled plotovek, mohou výplň tvořit betonové prefabrikáty vytvarované právě do podoby elegantních plotovek.

 

MIMA s.r.o. nabízí všechny druhy i s montáží

Společnost MIMA s.r.o. je na našem trhu specialistou v oboru betonových plotů. To nejen v oblasti prodeje, ale také následných montáží a servisu. V nabídce MIMA s.r.o. najdete několik desítek druhů betonového oplocení, které tvoří kombinované ploty, plné betonové oplocení mnoho dalších druhů. Stačí si jen vybrat, ceny jsou velmi přijatelné. Ke každému druhu firma také zajistí odbornou montáž.

 

Kompletní informace a nabídku společnosti MIMA s.r.o. najdete na www.betonoveploty.cz

 

Související příspěvky

Venkovní osvětlení od výrobce Searchlight

redakce

Vyrazte do zahrad, stromy volají o nový sestřih!

redakce

Osvěžení nejenom pro vás, ale i vaše rostliny

redakce