ZAHRADA

Poznejte markýzy proti dešti, které jsou odolné a hodí se ke každé nemovitosti

Máte markýzy spojeny s milovanou lázeňskou kolonádou v Luhačovicích či jinde? Anebo je znáte ze zahrádek restaurací a cukráren? Pak vězte, že jsou stále oblíbenější i v běžných domovech, u rodinných domů venkovských i městských. Čím si u svých majitelů získávají oblibu? Důvodů, proč je poptávka po markýzách tak vysoká, je více.

Mnoho podob markýz proti dešti

U nás si můžete koupit jedny z nejlepších markýz na webových stránkách t-shade.cz. Jedná se o markýzy proti dešti vyráběné zákazníkům na míru. Mají luxusní design a vybrat si můžete z mnoha látek i barev konstrukcí. Ať už chcete markýzu pestrobarevnou, decentní nebo elegantní, stačí sáhnout po té správné barevné kombinaci. Pro inspiraci si můžete prohlédnout mnohé realizace, které byly provedeny zákazníkům v nedávné minulosti.

Protože jde o vysoce kvalitní markýzy, je u nich poskytována záruční doba po dobu 5 let.

Markýzy do mnoha prostředí

Většina z nás chce prostřednictvím markýzy zastínit terasu nebo část dvorku. Stejně tak vám ale v případě terasy může přijít vhod boční markýza. Lze ji použít jako skvělé zastínění prostoru před nechtěnými zraky sousedů nebo kolemjdoucích, kteří vám vidí na pozemek. Funguje zároveň jako závětrná clona a používá se i na zastínění velkých oken. Tvoří je vzdušný materiál, který nepropustí slunce, vítr ani déšť.

Jednoduchý, stylový a příjemný design je vhodný do každého exteriéru.

Znáte markýzy pro zimní zahrady?

I v případě, že potřebujete efektivní zastínění zimní zahrady, bude vám dělat markýza výbornou službu. Zajistí, abyste se v prosklené místnosti, kterou máte tak rádi, necítili jako ve skleníku ani v období, kdy hojně svítí slunce. Nejefektivnější zastínění střechy zimní zahrady je ze zkušeností právě formou markýzy.

Kompletní přehled markýz i všechny informace k nim najdete na t-shade.cz.

Související příspěvky

Plastové plotovky? Vynikající volba!

redakce

Teakový zahradní nábytek: Venku vydrží celoročně!

redakce

Borovice lesní je skvělá a nenáročná dřevina k pěstování

redakce